Ana İçeriğin Başı

2 GB Ek İnternet Paketi

2 GB Ek İnternet Paketi ile yurtiçi 2 GB cepten internet sadece 23 TL!

Paket Bilgisi

2 GB Ek İnternet Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

Şimdi herşey dahil paket kullananlara 2 GB Ek İnternet Paketi sadece 23 TL!

Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen EK2GB yazıp 5555’e SMS gönderin size özel bu fırsattan faydalanın!

23TL/Ay
İnternet
2 GB

EK2GB yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​

​​​​​​

Hangi Paket? 2 GB Ek İnternet Paketi
Ne Alırım? Yurtiçi 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 23TL
Nasıl Alırım? EK2GB yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
​​

30 günlük paket kullanım süresi içerisinde 2GB internet hakkının bitirilmesi durumunda farklı bir internet paketiniz yoksa paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  • 2 GB Ek İnternet Paketi’nden; Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşerim ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden aşağıdaki şartları sağlayanlar yararlanabilecektir.
  • 2 GB Ek İnternet Paketi’nden, 1 GB ve üzerinde internet faydasına sahip her şey dahil paketlerden birine son 30 gün içinde kayıt olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Diğer bir ifade ile belirtilen her şey dahil paketlere son 30 gün içinde kayıt olan aboneler bu süre zarfında ilgili paketi iptal etmiş olsa bile 2 GB Ek İnternet Paketi’nden yararlanabilecektir.
  • 2 GB Ek İnternet Paketi ücreti KDV, ÖİV dahil 23 TL'dir. Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 2 GB kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
  • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez. Tekrar almak için yeniden EK2GB yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket Aşım Ücreti
Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.