Ahlan 8 GB Paketi

8GB

İnternet

750 DK
1000 SMS

Ahlan 8 GB Paketi

Ahlan Varsa! , İletişim Bitmez!
Ahlan 8 GB Paketi’nde 8 GB Cepten İnternet, Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 SMS sadece 44 TL!

Bu paket, 29.07.2022 tarihi itibarıyla tekrar satın alıma ve yenilemeye kapatılmıştır.​

Ahlan 8 GB paketi, 18.01.2022 itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır. Mevcutta paketi kullanan müşterilerimiz iptal etmedikleri sürece paketten yararlanmaya devam edeceklerdir.​

Ahlan 8 GB paketi, 18.01.2022 itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır. Mevcutta paketi kullanan müşterilerimiz iptal etmedikleri sürece paketten yararlanmaya devam edeceklerdir.


44TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket?Ahlan 8 GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 8 GB İnternet
Ne Öderim?Yeni Müşteri 44 TL / 30 GÜN ,
Nasıl Alırım? AHLAN8 veya 827 yaz 5555'e gönder

Faturasız Ahlan Tarifesindeki müşteriler AHLAN8 veya 827 yazıp 5555'e SMS gönderip satın alınabilirsiniz.

Paketlerden yalnızca Faturasız Ahlan Tarifesini kullanan ve YKN’li (Yabancı Kimlik Numara) hat müşteriler faydalanabilir. Ahlan Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Paketlere kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri, Mobil Online İşlem Merkezi veya TürkTelekom Mağazaları aracılığıyla yapılabilir.

 • Faturasız Ahlan Tarifesi ve Yabancı Kimlik Numaralı (YKN’li) müşterilerimiz Ahlan 8 GB Paketi’nden aylık 44 TL’den faydalanabilirler.
 • Paketlere kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya TürkTelekom Mağazaları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL AHLAN8 veya IPTAL 827 yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve mevcut faturasız tarifelerden faturasız Ahlan Tarifesine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Ahlan 8 GB Paketi'nden aylık 44 TL'ye yararlanabilirler.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kaydının başarılı bir şekilde tamamlanması veya paket kaydının başarısız olması halinde gönderilen bilgilendirme SMS'leri, otomatik yenilenme öncesinde, otomatik yenileme gerçekleştiğinde veya hatta yeterli bakiye olmaması nedeni ile otomatik yenilenmenin gerçekleşmediğine dair gönderilecek SMS'ler, paketin iptal edilmesi halinde, kalan sorgusu yapılması halinde, faydaların %80 ve %100'ünün kullanılması halinde iletilecek olan bilgilendirme SMS'lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

AHLAN YENİ 8 GB PAKETİ
PAKETE KAYIT"AHLAN 8" veya "827" --> 5555
KALAN SORGULAMA "KALAN AHLAN 8" veya "KALAN 827"--> 5555
PAKET İPTALİ"IPTAL AHLAN 8" veya "IPTAL 827​" --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.


İlginizi Çekebilir

Her Şey Dahil Paket'e Ek

3 Günlük Ek İnternet Paketi

1GB

İnternet

 • 3 Günlük

45TL

3 Günlük

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Haftalık Ek İnternet Paketi

1 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

55TL

1 Haftalık