Aile İçi Sınırsız Konuşma

Ailece Tarifeler

6 GB

İnternet

3000 DK
Sınırsız SMS

Ailece 6 GB Tarifesi

​​​​​​​​​​​​ ​​​Ailece 6GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepte internet!

Ek Faydalar

Aile İçi Sınırsız Konuşma
Ortak Data Kullanımı
12 Ay Taahhütlü
327,01TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Ailece 6GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 327,01 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 4​00 TL**
Aylık Ücretsiz Cepte İnternet 6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 3000 Dk
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi SINIR​​SIZ
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS SINIRSIZ SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Şirketimizce faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden Ailece 6GB Tarifesi'ne geçiş yapan tarife sahibi müşterilerimizden tek seferlik 25 TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Ailece 6GB Tarifesi'ne ortak kullanımla dahil olan müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

** Yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 200 TL olarak uygulanacaktır.

Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

​7 Mart 2024 tarihinde Ailece 6 GB Tarifesinin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir. ​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​

Aile sahibiyseniz ve Türk Telekom mobil hattınız varsa:

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Ailece 6GB Tarifesi'ne geçiş yaparsınız.
 • AILECE 6GB yazıp 5555'e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
 • Tek seferlik 25TL'lik geçiş ücretini SMS ile geçiş sırasında onaylayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
 • ​Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı ek 30 TL* karşılığında ortak kullanıma dahil edebilir, Ailece 6GB Tarifesi'ni hep beraber kullanabilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 30 TL* ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır. Paylaşıma dahil edilen kişi mevcut Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye geldiyse 40 TL ek aylık ücret ödenir.​

Aile sahibiyseniz ve yeni geliyorsanız:

 • Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Türk Telekom mobil hat sahibi değilseniz Ailece 6GB Tarifesi'ne gelirsiniz.
 • Tarifeye aktivasyon işleminiz gerçekleştikten sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı 30 TL* karşılığında ortak kullanıma dahil edebilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 30 TL* ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır. Paylaşıma dahil edilen kişi mevcut Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye geldiyse 40 TL ek aylık ücret ödenir./li>

Aileniz Türk Telekom mobil hat sahibiyse

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz aile üyelerinin mobil hattı Türk Telekom ise ORTAK 6GB boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050'ye SMS gönderirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişi ONAY ORTAK 6GB yazıp SMSi cevapladığında tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

Aileniz Yeni mi Gelecek?

 • Paylaşıma dahil edeceğiniz kişinin aktivasyonu bayi ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla Başlangıç Tarifesi olarak yapılır. Baş​langıç tarifesinin detayları için tıklayınız.
 • ORTAK boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050'ye SMS gönderirsiniz.
 • Dahil etmek istediğiniz kişinin mobil hattı aktifleştikten hemen sonra talebinize ONAY ORTAK 6GB yazarak cevap verdiğinde tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

Paylaşıma dahil olmak istiyorsanız ve Türk Telekom mobil hattınız varsa:

 • Faturayı ödeyecek aile sahibinin sizi paylaşıma ekleyebilmesi için Ailece 6GB Tarifesi'nde olması gerekir.
 • Faturayı ödeyecek aile sahibi ORTAK 6GB boşluk sizin numaranızı yazıp 2050'ye SMS gönderir.
 • Gelen SMS'i ONAY ORTAK 6GB yazıp cevapladığınızda tarifeniz Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan herhangi bir ücret ödemeden yararlanmaya başlarsınız.

Paylaşıma dahil olmak istiyorsanız ve Türk Telekom mobil hat sahibi değilseniz:

 • Paylaşıma dahil olmak istiyor ve Türk Telekom mobil hat sahibi değilseniz Başlangıç Tarifesi'ne gelirsiniz. Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız .
 • Faturayı ödeyecek aile sahibinin sizi paylaşıma ekleyebilmesi için Ailece 6GB Tarifesi'nde olması gerekir.
 • Faturayı ödeyecek aile sahibi ORTAK 6GB boşluk sizin numaranızı yazıp 2050'ye SMS gönderir.
 • Gelen SMS'i ONAY ORTAK 6GB yazıp cevapladığınızda tarifeniz Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlarsınız.​
 • Paylaşımı SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edilebilirsiniz.

Paylaşıma dahil olan kişiyseniz:

 • IPTAL ORTAK 6GB yazıp 2050ye SMS göndermeniz gerekmektedir.
 • Paylaşımınız iptal edildiğinde tarifeniz Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız .

Aile sahibiyseniz :

 • IPTAL 6GB yazıp bir boşluk bırakarak iptal etmek istediğiniz kişinin numarasını 2050'ye göndermeniz gerekmektedir
 • Paylaşımdan çıkarılan kişinin tarifesi Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız .

*24 Mayıs 2022 ve sonrasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla ilk defa Başlangıç tarifesine kayıt olan ve Ailece 6GB, Ortak, Başlangıç dışında herhangi bir tarife değişikliği yapmayan müşteriler için kişi ekleme ücreti olarak aylık 15TL,faturalı tarifelerden geçiş yoluyla paylaşıma dahil olacak müşteriler için ise aylık 20TL kişi ekleme ücreti alınacaktır.

AILECE 6GB yazıp  5555 'e göndererek, Türk Telekom Mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Ailece 6GB Tarifesi'ne geçiş yapabilirsiniz.

13 Nisan 2023 tarihinde Ailece 6GB tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 13 Nisan 2023 itibarıyla; şirketimizce sunulmakta olan mevcut faturalı tarifelerden geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyat 163,50 TL, taahhütsüz fiyat ise 200 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.

13 Nisan 2023 ve sonrasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla ilk defa Başlangıç tarifesine kayıt olan ve Ailece 6GB, Ortak, Başlangıç dışında herhangi bir tarife değişikliği yapmayan müşteriler için kişi ekleme ücreti olarak aylık 30TL,faturalı tarifelerden geçiş yoluyla paylaşıma dahil olacak müşteriler için ise aylık 40TL kişi ekleme ücreti alınacaktır.

24 Mayıs 2022 itibarıyla Ailece tarifeler 24 fatura dönemi boyunca taahhütle abone alımına kapatılmıştır. Tarife faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

YURTİÇİ AŞIM
KONUŞMA 250 Dakika / 7TL
MESAJLAŞMA Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
İNTERNET 500MB /9TL
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.​​​​​​
 • 24 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla, Ailece 6GB tarifesine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelen müşterilerimiz için 12 Ay boyunca geçerli taahhütlü ücret 97 TL, Taahhütsüz ücret ise 117 TL olarak güncellenmiştir. Belirtilen ücrete KDV ve ÖİV dahildir.
 • 24 Mayıs 2022 ve sonrasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla ilk defa Başlangıç tarifesine kayıt olan ve Ailece 6GB, Ortak, Başlangıç dışında herhangi bir tarife değişikliği yapmayan müşteriler için kişi ekleme ücreti olarak aylık 15TL,faturalı tarifelerden geçiş yoluyla paylaşıma dahil olacak müşteriler için ise aylık 20TL kişi ekleme ücreti alınacaktır.
 • Ailece 6GB Tarifesi'ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi'ne geçirilirler.
 • Ailece 6GB Tarifesi'ndeki faydalar toplam 5 kişiye kadar ortak paylaşımla kullanılabilir. Faturayı ödeyecek tarife sahibi müşteri Ailece 6GB Tarifesi'ne kayıt olur ve en fazla 4 kişiyi paylaşıma dahil edebilir.
 • Ailece tarifesine dâhil olan ve ortak tarifede bulunan hatlar ek paket satın alamazlar. Ailece tarifesindeki ana hattın almış olduğu ek paket/paketleri kendisi kullanabilir, ortak tarifede bulunan hatlar ile paylaşamaz.
 • Tarifenin aylık ücretini tarife sahibi ödeyecek olup, paylaşıma davet edilen müşteriler tarifeye ilişkin aylık ücret ödemeyecektir.
 • Faturalı mobil tarifelerden geçiş yapan müşterilerimiz için tek seferlik 25TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Bu ücret müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Ailece Tarife her yöne 3000 dakika, aile içi sınırsız dakika, her yöne sınırsız SMS ve 6 GB cepte internet içermektedir. Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika Ailece 6GB Tarifesi, Ailece 15GB Tarifesi ve Ortak Tarife'deki müşteriler arasındaki görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ailece 6GB Tarifesi'ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 137 TL'dir. Söz konusu müşterilerimiz tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 112 TL olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 10 kez tanımlanan 500MB sonrasında internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps'ye düşürülecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar bittiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan her yöne 250 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Kademe ücretleri tarifenizin ses aşım ücretleri üzerinden olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepte internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında tarifenizdeki ses aşım ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Ortak paylaşıma dahil olan diğer müşteriler eğer tarife faydaları haricinde hiç kullanım yapmazlarsa bu kişilere 0TL fatura çıkacak ancak tarife faydaları haricinde kullanımlar yapıldığında (roaming, özel servisler vs.) bu ücretler paylaşıma dahil edilen kişilerin kendi faturasına yansıtılacaktır.
 • Paylaşıma dahil olan diğer müşterilerden telsiz kullanım ücreti alınmayacaktır.
 • Faturalı müşterilerimizin 444 1 500 Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsizdir. Sonrasında;eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa bu yönlerden düşer; sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusuysa sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini  tıklayınız.

Online başvuruya özel 3 ay boyunca geçerli aylık ek 2GB hediye! Online satış kanalından başvuru yaparak, yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelen yeni faturalı müşterilere 3 fatura dönemi boyunca paketlerine ilave aylık 2GB ek data paketi ücretsiz olarak yüklenecektir.

 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı aktivasyonun son 30 gün içinde NA ve NT yolu ile online satış kanalı üzerinden tamamlanmış olması gerekmektedir. Kampanya sadece yeni müşteri aktivasyonu ve numarasını taşıyarak gelen faturalı müşterilere yöneliktir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi boyunca yurtiçi aylık ek 2GB ücretsiz ek internet hakkı sağlanacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için , online satış kanalından başvurmuş ve başarı ile yeni aktivasyon ve numara taşıma işlemlerini sağlamış müşterilerimize müşteri temsilcisi tarafından şifre verilecektir. Müşteriler bu şifre aracılığıyla ek datalarını tanımlayabileceklerdir.
 • Müşteriler bu faydadan yararlanabilmek için, müşteri temsilcisi tarafından verilen şifreyi "SIFRE" HEDIYE 6GB yazıp 5555'egönderilecek kampanyadan yararlanabileceklerdir. İlk kayıt SMS'ini gönderdikten sonra geri kalan aylarda bu faydadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan 2GB fu tarife ve paketin data aşımından ve ek data paketlerinden öncelikli olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen internet faydası ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Bu ürüne sahip müşteriler 4.5G izni vermiş kabul edilecektir ve fayda aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de otomatik olarak aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Pakete/kampanyaya kayıt olmasıyla birlikte 4.5G servisi otomatik aktif edilen müşterilere bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.
 • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ailece 6GB Tarifesi'ndeki müşterilerimiz 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır. 
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve taahhüt süresi boyunca devam edecektir.
 • 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, faturasız tarifelere geçiş yapan, numarasını diğer operatörlere taşıyan, TTNET Mobil ve diğer iş birliği faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde Türk Telekom'un diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; bu müşterilerin taahhüt süreleri sona ermeden evvel hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin taahhütleri iptal olacak ve taahhütleri kapsamında sağlanan aylık ücret indirim hakkı sona erecek olup, taahhüde bağlı kalınan süre boyunca aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olan cezai bedel olarak düzenlenecek olan faturaya yansıtılmaktadır.
 • Taahhüt bitiminden itibaren taahhütsüz fiyatlar geçerli olacaktır.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemezseniz "IPTAL KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. İptal ettiğiniz bilgilendirme SMS'lerini tekrardan almak isterseniz "KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Belirtilen değişiklikleri online işlemler merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.İlginizi Çekebilir