Türkiye’nin ilk yeni nesil

akıllı stadyumu

Türk Telekom, Türkiye’nin ilk yeni nesil akıllı stadyumunu gururla sunar. Yaptığımız altyapı ve teknoloji yatırımlarıyla Fenerbahçe’yi geleceğe taşıyoruz.

  • Fenerbahçe’nin resmi mobil uygulaması “Fenerbahçe SK”
  • Türkiye'nin ilk yeni nesil akıllı stadyumu

Türkiye’nin ilk

GİGA 4.5G altyapılı stadyumu

GİGA 4.5G çok daha hızlı mobil internet sağlayan yeni nesil iletişim teknolojisidir.

GİGA 4.5G sayesinde stadyumda maç sırasında Intagram'dan, Twitter'a, Facebook'tan Foursquare'a pek çok sosyal medya uygulamasını çok daha hızlı kullanabileceksiniz.

Stadyumda çektiğiniz fotoğrafları, videoları takılmadan paylaşıp maç heyecanını sevdiklerinizle anında paylaşabilirsiniz.

GİGA 4.5G teknolojisinden yararlanmak için uyumlu cep telefonu ve sim kartınızın olması gerekmektedir. En yakın Türk Telekom Grup Mağazası’na gelerek uyumlu cihaz ve sim kartınıza hemen sahip olabilirsiniz.

50 Bin kişiye

GİGA WiFi İnternet Bağlantısı

Havaalanlarından marinalara kadar hayatın kalbinde birçok noktada bulunan WiFi ağımız, artık Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi genelinde kurduğumuz 400’den fazla GİGA WiFi noktası sayesinde artık stadyumun her köşesinden 50 bin kişilik kesintisiz GİGA WiFi deneyimi sunuyoruz.

Türk Telekom GİGA WiFi sayesinde, taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz.