Ana İçeriğin Başı

Ev telefonu ve evde internet müşterilerimiz mobilde çook rahat!

08.05.2018 tarihi ve sonrası faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek geçerek 12 fatura dönemi mobilin faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ev telefonu veya evde internet müşterileri, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 30TL yerine 15TL’ye faydalanıyor!

İçim Rahat kampanyasın​dan numaralarını taşıyarak veya yeni hat alarak İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz faydalanabilir.​​​​​​​

İçim Rahat Kampanyasında ayda sadece 15 TL'ye her yöne tam 750 dakika + 500 MB cepten internet!

Yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz için kampanyalı tekliflerimiz :​

İçim Rahat Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
İçim Rahat Tarifesi
Ev Telefonu veya Evden İnternet Aboneliği bildiren Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti* 15 TL
Taahhütsüz Tarife Aylık Ücreti 30 TL

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince en az 1 adet ev telefonu veya evden internet hattının aktif kalacağını ve mobil'in sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan aylık tarife ücretidir. ​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​​​​​​​

​​

Kampanyaya Türk Telekom Ofisleri ve Mağazalarından başvurabilirsiniz​

​​
 • 1 Kasım 2018 itibarıyla tarifenin aylık ücreti,tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan müşteriler için 30TL olarak güncellenmiştir.
 • İçim Rahat Kampanyasından, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla Türk Telekom faturalı mobil İçim Rahat tarifesine geçen tüm müşteriler faydalanabilir.
 • Müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için RAHAT yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No'larını 5555 'e SMS yoluyla iletmeleri ve gelene SMS'e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya, kampanyaya kayıt itibariyle 12 fatura dönemi boyunca en az 1 adet ev telefonu veya evde internette aktif bireysel aboneliğin bulunması ve 12 fatura dönemi boyunca, abonenin İçim Rahat tarifesinde kaldığı sürece geçe​rlidir.
 • İçim Rahat tarifesine gelerek 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşterilerin, ev telefonu veya evde internette kayıtlı bir TC Kimlik Numarasını SMS yoluyla bildirmeleri durumunda iletilen TCKN'ye ait ev telefonu ya da evde internette en az 1 aktif bireysel abonelik olduğu sonucu alınırsa taahhüt karşılığında tarife aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca aylık 20 TL yerine 15 TL olarak uygulanacaktır. Kampanyanın indirimli tarife ücretinden yararlanabilmek için iletilen TCKN'ye ait sadece bir tane ev telefonu ya da evde internet aktif Bireysel abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla ev telefonu ya da evde internet aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.
 • Abonenin ev telefonunda, ilettiği TCKN'ye bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda kampanya ev telefonu aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Ev telefonunda aktif abonelik bulunmaması durumunda evde internette aktif aboneliği sorgulanarak indirim evde internet aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Hem ev telefonu hem de evde internette aktif abonelik bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir mobil hattı faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanılan ev telefonu ya da evde internet hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda hem ev telefonu hem de evde internetteki diğer bireysel abonelikleri sorgulanacak, ikisinden birinde herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Aboneliği iptal olan müşterimizin ev telefonu veya evde internette başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif ev telefonu ya da evde internet bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer faturalı Türk Telekom mobil tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılm​ayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek, sonrasında hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • İçim Rahat Tarifesi ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

​​​​​​​​​​​​​