Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri Prime 10GB ve Prime 15GB Tarifeleri'nden 10 TL indirimli faydalanıyor!

Kampanya Bilgisi

Şimdi Prime 10GB ve Prime 15GB Tarifeleri'ne numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 12 fatura dönemi Türk Telekom'un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, Türk Telekom evde internet veya ev telefonundan birinde aktif bireysel abonelikleri bulunması durumunda 12 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanıyor.

Prime 10GB Tarifeleri detayları için tıklayınız.​​​​

Prime 15GB Tarifeleri detayları için tıklayınız.​​​​​​​​​​

​​​​
Prime 10GB Tarifesi ve Prime 15GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgileri
Kampanyalı Tarife Ücreti* Taahhütlü Tarife Ücreti Taahhütsüz Tarife Ücreti
Prime 10GB Tarifesi 49 TL 59 TL 69 TL
Prime 15GB Tarifesi 65 TL 75 TL 85 TL

*Kampanyalı tarife ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş ile Prime 10GB ve Prime15GB tarifelerine gelip tarifesine 12 ay taahhüt veren Türk Telekom evde internet ve ev telefonu müşterileri için geçerlidir.​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

​​
​​