Ana İçeriğin Başı

Gönlü Bol Kampanya

Türk Telekom ev telefonu ve evde internet müşterileri mobilde indirimli konuşuyor, mesajlaşıyor, cepten internetin tadını çıkarıyor !

Kampanya Bilgisi

24.02.2015 tarihi ve sonrası Bol Kepçe 3GB ve Bol Kepçe 6GB Tarifeleri’ne geçerek 12 fatura dönemi faturalı mobil tarifelerde kalma sözü veren müşterilerimiz, ev telefonu veya evde internette aktif bireysel abonelik bildirmeleri durumunda 12 fatura dönemi boyunca aylık 6 TL aylık sabit tarife ücret indirimi kazanıyor.

Bol Kepçe tarifelerine numaralarını taşıyarak, yeni hat alarak, faturasız ya da faturalı mobil tarifeleriden geçerek gelen müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.​​​

Yeni Müşteri Mevcut Müşteri
​​

Bol Kepçe 3GB Tarifesi’nde ayda sadece 29 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Şebeke İçi & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 3 GB cepten internet!

Bol Kepçe 6GB Tarifesi’nde ayda sadece 39 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Şebeke İçi  & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet!

Faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Bol Kepçe Tarifelerine kaydolan müşterilerimiz için kampanyalı tekliflerimiz:

Gönlü Bol Kampanya Faturasızdan Faturalıya Bol Kepçe Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife Taahhütsüz Ücreti Tarife Taahhütlü Ücreti 6TL indirimli Kampanyalı Ücreti
Bol Kepçe 3GB 45 35 TL 29 TL
Bol Kepçe 6GB 55 45 TL 39 TL

Bol Kepçe 3GB tarifesinin detayları için tıklayınız.

Bol Kepçe 6GB Tarifesinin detayları için tıklayınız.​​​​​

​​
 • Türk Telekom Mağazaları
​​

Kampanyadan faydalanmak için, Bol Kepçe tarifelerine kayıt olan ev telefonu veya evde internet bireysel hattı bulunan müşterilerimiz, 12 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerde kalma sözü verdikten sonra "GONLUBOL" yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette abonelik bulunan T.C. Kimlik Numaralarını 5555'e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.

 • Tarifeye taahhüt için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmelidir
 • Sonrasında kampanyaya kayıt için GONLUBOL boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 5555'e SMS gönderilmelidir
 • Kampanya indirimi, kampanyaya kayıt itibariyle 12 fatura dönemi boyunca en az 1 adet ev telefonu veya evde internette aktif bireysel aboneliğin bulunduğu ve 12 fatura dönemi boyunca abonenin kayıtlı olduğu Bol Kepçe tarifesinde kaldığı sürece geçerlidir.
 • Bol Kepçe tarifelerine gelerek 12 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşterilerin, ev telefonu veya evde internete kayıtlı bir TC Kimlik Numarasını SMS yoluyla bildirmeleri durumunda iletilen TCKN'ye ait ev telefonu ya da evde internette en az 1 aktif bireysel abonelik olduğu sonucu alınırsa mobil tarifesine ek 12 fatura dönemi boyunca 6TL aylık sabit tarife ücret indirimi tanımlanacaktır. Kampanya indiriminden yararlanabilmek için iletilen TCKN'ye ait sadece bir tane ev telefonu veya evde internet aktif abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla ev telefonu ya da evde internet aboneliğin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı 6TL indirim tanımlanmaz.
 • Abonenin ev telefonu ve evde internette, ilettiği TCKN'ye bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda kampanya ev telefonu aboneliklerinden en yaşlı olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Ev telefonunda aktif abonelik bulunmaması durumunda evde internette aktif aboneliği sorgulanarak evde internet aboneliklerinden en yaşlı olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Hem ev telefonu hem de evde internette aktif abonelik bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile 4 mobil hattı faydalanabilecektir
 • Kampanyadan yararlanılan ev telefonu ya da evde internet hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda hem ev telefonu hem de evde internetteki diğer bireysel abonelikleri sorgulanacak, iki firmadan birinde herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Aboneliği iptal olan müşterimizin ev telefonu veya evde internette başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif ev telefonu ya da evde internet bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması veya faturasız bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar taahhütsüz ücret üzerinden yapılan aylık 10 TL tarife ücret indirimlerinin toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya sona erer. Ancak o zamana kadar verilmiş olan 6 TL indiriminden dolayı bir ceza yansıtılmaz.
 • Farklı bir Türk Telekom mobil faturalı tarifesine geçildiğinde  kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, cayma bedeli yansıtılmaz.
 • Faturalıda kalma taahhüt süresi dolan müşterilerimizin kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi sonuna kadar aylık 6 TL tarife indirimi devam edecektir.
 • Mevcut faturalı mobil müşterilerinden kampanyaya kayıt ilk 10.000 müşteri ile sınırlı olmak üzere kampanya 50.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Fatura döneminizde tarife kapsamında kalan konuşma sürenizi SES , kalan SMS miktarınızı SMSve kalan internet miktarınızı INTERNET yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Kalan kullanım hakları ses ve sms için son 6 saat, internet kullanımı için son 12 saat bilgisini kapsamamaktadır.

Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

​​​​