Ana İçeriğin Başı

Siz rahatça konuşun, mesajlaşın ve internette dolaşın diye, Türk Telekom mobilden size özel El EleMaksi Tarifesi!

El Ele Maksi Tarifesi ile ayda sadece 32,64 TL'ye Her yöne 500 Dakika + Her yöne 500 SMS + Her yöne 100 MMS + 1 GB cepten internet + şebeke içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma fırsatı!

Üstelik sevdiklerinizi de bu özel tarifeden yararlandırabilirsiniz!

Tarife Bilgisi

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşlerine özel yeni çok avantajlı El Ele Maksi Tarifesi ile ayda sadece 32,64 TL 'ye her yöne 500 dakika + her yöne 500 SMS + her yöne 100 MMS + 1 GB cepten internet + şebeke içi sınırsız konuşma + şebeke içi sınırsız mesajlaşma!​​​​​​


32,64TL/AY
Her Yöne Konuşma
500 dk
Her Yöne Mesajlaşma
500 SMS
 
Cepten İnternet
1 GB
Her Yöne MMS
100 MMS
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
El Ele Maksi Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Aylık ücret 32,64 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 500 SMS
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 1 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne MMS 100 MMS
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Yönüne Görüşme Süresi SINIRSIZ
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Yönüne Mesaj Adeti SINIRSIZ
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​ ​​​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak tarifeye geçmek için sizleri Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz.  

Mevcut El EleKonuşalım, El EleHer yöne Mesajlaşalım ve El Ele AvantajTarifelerinden geçiş yapmak içinmüşteri hizmetlerini aramanız ya da ELELE yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

 • Elele Maksi Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 32,64 TL’dir.
 • Tarife her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, her yöne 100 MMS, 1 GB cepten internet, şebeke içisınırsız konuşma ve mesajlaşma içermektedir.
 • İlgili tarih itibarıyla numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 32,64 TL olarak güncellenecektir.
 • Tarifeden numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan tüm müşteriler ile TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler faydalanabilir.
 • TarifelereTürk Telekom mağazaları, Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifeye yalnızca mevcut El EleKonuşalım, El EleHer yöne Mesajlaşalım ve El EleAvantaj TarifelerindenSMS ve müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş yapılabilmektedir. SMS ile geçiş yapılabilmesi için ELELE yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan internet kullanım hakları tükendiğinde, internet erişim hızı 1 kbps'a düşürülecektir ve paket aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve işletmeile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz konuşma ve mesajlaşma şebeke içi kullanımları kapsamaktadır.
 • Paket aşımı halinde yurt içi her yöne MMS ücretleri için buraya tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS, MMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • El EleTarifesinin ismi 6 Mart 2014 tarihi itibariyle El EleMaksi Tarifesi olarak değiştirilmiştir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri bu tarifelerden faydalanabilir. Ayrıca, kendi kimlikleriyle aldıkları hatlarla sevdiklerini çok avantajlı bu tarifeden yararlandırabilirler.

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler;

 • Kimlik fotokopisi,
 • Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura,
 • %40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için gerekli belgeler;

 • Mevcut abonelik evraklarına ek olarak Emekli Sandığı Serbest Kartı.

Ayrıca 05.01.2015-05.02.2015 tarihleri arasında Engelli vatandaşlarımızın birinci dereceden yakınları kendi adına olan hatları ile bu tarifeden faydalanabilecektir.

Engelli vatandaşlarımızın yakınları için belgeler;

 • Mevcut abonelik evraklarına ek olarak engelli olan yakınına ait kimlik fotokopisi
 • Engelli kişiye ait %40 iş gücü kaybını belirten sağlık raporu, T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği ve Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı
 • Yakınlığını belgeleyen anne-baba için kimlik, eş için evlilik cüzdanı, kardeş için de vukuatlı nüfus kayıt örneği

(*) 16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik'e uygun %40 iş güçü kaybini belirtir sağlik kurulu raporu.

Mevcut El EleKonuşalım, El Ele Avantaj ve El EleHeryöne Mesajlaşalım Tarifelerinden SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı aracılığıyla geçiş yapılabilmektedir. SMS ile geçiş için ELELE yazıp 5555'e gönderilmesi gerekmektedir.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için  SES, kalan SMS hakları için  SMS  ve cepten internet hakkı için  INTERNET  yazıp  5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL  yazıp  5555 'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​