Ana İçeriğin Başı

Siz doyasıya her yöne mesajlaşın diye, Türk Telekom mobilden size özel sınırsız mesajlaşma tarifesi!

Tarife Bilgisi

Engellilere Özel Çok Avantajlı El Ele Her Yöne Mesajlaşalım Tarifesi ile 15,30 TL'ye;

 • 120 Dk Görüntülü Konuşma
 • Her Yöne 400 SMS
 • Şebeke İçi Sınırsız Mesajlaşma Fırsatından Yararlanın.
15,30TL/AY
Her Yöne Konuşma
120 dk
Her Yöne Mesajlaşma
400 SMS
 
Şebeke içi Mesajlaşma
SINIRSIZ
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
El Ele Mesajlaşalım Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
  El Ele Her Yöne
Mesajlaşalım Tarifesi
Aylık ücret 15,30 TL
Aylık Görüntülü Görüşme Süresi 120 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 400 SMS
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Yönüne SMS Adedi Sınırsız
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

İşletme, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​

Türk Telekom mobil Hattı Olmayanlar;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak tarifeye geçmek için sizleri Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz.

 • Yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden ve faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda El EleHeryöne Mesajlaşalım Tarifesi aylık ücreti KDV-ÖİV dahil 15,30 TL'dir.
 • El EleHeryöne Mesajlaşalım tarifesinde yurt içi her yöne 120 dakika görüntülü konuşma ile birlikte yurt içi her yöne 400 SMS ve şebeke içiücretsiz mesajlaşma imkanı sunulmaktadır.
 • El Ele Heryöne Mesajlaşalım tarifesinde yurt içi her yöne 120 dakika görüntülü konuşma ile birlikte yurt içi her yöne 400 SMS ve şebeke içi ücretsiz mesajlaşma imkanı sunulmaktadır.
 • El Ele Mesajlaşalım Tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma, diğer faturalı tarifelerden ve faturasız tarifelerden yapılacak geçişler sadece Türk Telekom mağazalarıaracılığıyla yapılabilmektedir.
 • El Ele Mesajlaşalım Tarifeleri kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS'ler devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • El Ele Mesajlaşalım Tarifeleri kapsamında sunulan dakika ve SMS'ler ilgili fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • El Ele Heryöne Mesajlaşalım Tarifesinde sunulan yurt içi her yöne dakikalar, Türk Telekom mobil , Ev, İş, diğer operatörler, İşletmeile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • El Ele Mesajlaşalım Tarifelerinde sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderirken kullanılamaz.
 • El Ele Heryöne Mesajlaşalım tarifesindeki 120 dakikaya sadece görüntülü aramalar dahildir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • 444 38 33 (Evde Sağlık Hizmetleri), 150 (Başbakanlık İletişim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye), 184 (SABİM - Sağlık Danışma) özel numaraları El Eletarifeleri kapsamında ücretsiz aranabilecektir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
 • El Ele Mesajlaşalım Tarifelerindeki müşteriler toplam 5 hat alabilir ve bu hatlar başkası adına devredilemez.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri bu tarifelerden faydalanabilir.

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler;

-Kimlik fotokopisi, -Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura, -%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için gerekli belgeler;

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak Emekli Sandığı Serbest Kartı.

(*) 16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik'e uygun %40 iş güçü kaybini belirtir sağlik kurulu raporu.

Fatura döneminizde kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, İşletme ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​