Ana İçeriğin Başı

Doya doya konuşun diye, Türk Telekom mobilden çok avantajlı bir tarife!

Size özel çok avantajlı El Ele Konuşalım Tarifesi ile 32,64 TL'ye Her yöne 400 Dakika ve şebeke içi sınırsız konuşma fırsatını yakalayın!

Tarife Bilgisi

Engellilere Özel Çok Avantajlı El EleKonuşalım Tarifesi ile 32,64 TL'ye;

 • Her Yöne 400 Dk
 • Şebeke içi Sınırsız Konuşun

Kalan konuşma sürenizi  SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333'ü ücretsiz arayarak faturanızı ödeyebilir, bir önceki dönem faturanıza ait detaylarınızı ve kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

32,64 TL/AY
Her Yöne Konuşma
400 dk
Şebeke içi Mesajlaşma
SMS
 
Şebeke içi Konuşma
SINIRSIZ
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
El Ele Konuşalım Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Aylık Ücret  32,64 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 400 Dk
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Yönüne Görüşme Süresi Sınırsız
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

​ ​​
 • El Ele Konuşalım Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 32,64 TL olarak revize edilecektir.
 • Yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden ve faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda El EleKonuşalım Tarifesi aylık ücreti KDV-ÖİV dahil 32,64 TL'dir.
 • El EleKonuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar; yurt içi heryöne 400 dakika ile şebeke içiyönüne ücretsiz konuşmadan oluşmaktadır.
 • El EleKonuşalım tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, diğer faturalı tarifelerden ve faturasız tarifelerden yapılacak geçişler sadece Türk Telekom mağazalarıaracılığıyla yapılabilir.
 • El Ele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • El Ele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • El Ele Konuşalım Tarifesinde sunulan yurt içi her yöne dakikalar, Türk Telekom mobil , Ev, İş, diğer operatörler, işletme ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamında işletmeyönüne sunulan ücretsiz dakikalar Mobil Telekomunikasyon İşbirliği Tarifelerindeki müşteriler aranırken kullanılabilir.
 • 444 38 33 (Evde Sağlık Hizmetleri), 150 (Başbakanlık İletişim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye), 184 (SABİM - Sağlık Danışma) özel numaraları El Eletarifeleri kapsamında ücretsiz aranabilecektir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
 • El Ele Konuşalım Tarifesindeki müşteriler toplam 5 hat alabilirler ve bu hatları başkası adına devredemezler.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri bu tarifelerden faydalanabilir.

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler;

-Kimlik fotokopisi, -Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura, -%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için gerekli belgeler;

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak Emekli Sandığı Serbest Kartı.

(*) 16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik'e uygun %40 iş güçü kaybini belirtir sağlik kurulu raporu.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​