Ana İçeriğin Başı

Cumadan Pazara sınırsız internet keyfi!

Paket Bilgisi

Fatura dönemi süresince Cuma günleri 06:00'dan Pazar 23:59'a kadar geçerli Sınırsız 1GB cepten internet sadece 5,9TL!​​​

5,9 TL/AY


CUMADANPAZARAAYLIK
yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​

Paket sınırsız bir paket olduğu için paket aşımı bulunmamaktadır. 1GB adil kullanım kotası dolması durumunda, paketin geçerli olduğu zaman dilimlerinde hız 96kbps'a düşmektedir.

  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5,9 TL’dir.
  • 3G yazıp 5555’e ücretsiz göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
  • Paketiniz kapsamındaki hızlı kullanım hakkınız (1GB) dolduğunda, hattınıza tanımlı başka bir internet paketiniz yok ise; internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar ek ücret ödemeden paketin geçerli olduğu zaman diliminde 96 kbps hız ile devam edecektir. Fatura dönemi içerisinde tekrar hızlı erişimi sağlamak isterseniz farklı bir internet paketi almanız yeterlidir. Paketiniz yenilendiğinde internet erişiminiz hızlanacaktır.
  • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında sunulan hızlı internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
  • Paketiniz kapsamında kalan hızlı kullanım hakkınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
  • Paketinizi iptal etmek için IPTAL CUMADAN PAZARA AYLIK yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
  • Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.