Ana İçeriğin Başı

Değerli öğretmenlerimiz kendilerine özel tekliflerle şimdi çok daha avantajlı!

Tarife Bilgisi

Öğretmenlerimize özel ayda sadece 35,70 TL’ye her yöne 500 DK, her yöne 1000 SMS, 2 GB cepten internet ve grup içi sınırsız konuşma keyfi!​​

35,70
TL/AY
Her Yöne Konuşma
500 dk
GrupIci Konusma
SINIRSIZ dk
 
HerYone Mesajlasma
1000 SMS
Cepten Internet
2 GB
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Pekiyi Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Pekiyi Tarife
Taahhütlü Aylık Ücret 35,70 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 45,90 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB
Aylık Ücretsiz Grup içi Görüşme Süresi Sınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır.

**Taahhüt vermeyen müşterilerimiz için belirtilen aylık ücret uygulanacaktır.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Pekiyi Tarife’ye geçmek için eğitimci kimliğinizle birlikte Türk Telekom mağazaları’na gelin!

 • Tarifeden Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı veya Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve/veya özel kurumlarda öğretmenlik yapan kişiler evrak teslimi ile ya da ilgili kurumlarda öğretmenlik yapmayan/ilgili kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla faydalanabilecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifenin aylık ücreti; tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ile gelen ve  Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 45​,90 TL’dir.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi veya  Türk Telekom mobil’in faturasız tarifelerinden geçiş yolu ile gelip SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti, 12 fatura dönemi boyunca 35,70 TL olacaktır.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 5 hat alma hakkı vardır.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika, yurt içi olmak şartıyla mevcut Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi, Eğitimciler Tarifesi, Pekiyi Tarifesi ve Yıldızlı Pekiyi Tarifesi yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini, 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan numaralara yapılan gönderimleri, 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri ve web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan internet kullanım hakkı Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Tarife kapsamında sunulan internet kullanım hakkı tükendiğinde aşım ücretlendirmesi KB başına 0,00492 Krş olarak yapılacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde müşterilere en fazla 29 TL internet aşımı yansıtılacak, bu tutara ulaşılmasını takiben internet erişimi bir sonraki fatura dönemine kadar durdurulacaktır. Fatura dönemi içerisinde ek paket alınarak internet erişimi tekrar sağlanabilir.
 • 05.03.2015 tarihi ve sonrası Türk Telekom mobil tarafından sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Tarifenin aylık ücreti 45,90 TL'dir. SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla  Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 35,70 TL olacaktır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Tarifeler kapsamında 12 fatura dönemi  Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhütü veren müşteriler için, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tekrar taahhüt verilmemesi durumunda taahhütsüz güncel aylık tarife ücretleri geçerli olacaktır. Ancak yeniden taahhüt vermek isteyen müşteriler SMS aracılığıyla taahhüt verip tekrar 12 fatura dönemi boyunca tarifelerin güncel aylık ücreti üzerinden indirimli olarak yararlanabilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerine geçiş yapan ve Türk Telekom mobil, Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom mobil’in diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında ilgili taahhüt süreleri dolmadan hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil’in faturasız tarifelerine geçiş yapmaları ve Şirketimizce sunulmakta olan Türk Telekom evde internet, Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 12 ay sonrasında tekrar taahhüt verildiğinde cayma bedeli için aynı taahhüt şartları geçerli olacaktır.
 • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​