Ana İçeriğin Başı

İçişleri Bakanlığı VPN Tarifeleri artık daha avantajlı!

Tarife Bilgisi

İçişleri Bakanlığı çalışanlarını” İçişle​ri Bakanlığı VPN1 Tarifesi” ile iş arkadaşlarıyla ve yakınlarıyla çok daha avantajlı fiyatlarla konuşuyor!​​​​​​​​​

İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi 
Aylık Ücret* 13,95 TL/ay
Tarife Ücreti** 22,46 TL/ay
Aylık Ücretsiz Yurt İçi Grup İçi Konuşma*** Sınırsız
Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt içi Şebeke içi aramalar 20,82 Kr/dk
Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt içi ev/iş**** yönüne yapılan aramalar 41,63 Kr/dk
Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt içi diğer operatörler yönüne yapılan aramalar 55,98 Kr/dk
SMS 10,4 Kr/SMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bitiminde Yurt İçinde 0,1752 Kr/kb

(*)İndirimli tarife ücreti, her yıl Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre açıklanan Ağustos ayı TÜFE oranında güncellenecektir. İndirimli tarife ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup, ilk 60 gün içinde 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için, 12 fatura dönemi boyunca geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren yeni taahhüt vermemiş müşteriler için taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

(**) Tarife ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir. Söz konusu tarife ücreti, her yıl Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre açıklanan Ağustos ayı TÜFE oranında güncellenecektir.

(***) Tarife kapsamındaki grup içi konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla İçişleri Bakanlığı VPN1, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Kamu Mini, İçişleri Kamu Midi, İçişleri Kamu Maksi, İçişleri Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.

(****) Anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 70 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​
​​​​

İçişleri Bakanlığı emeklileri, İçişleri Bakanlığı çalışanları ve referans oldukları yakınları, İçişleri Bakanlığına özel mobil tarife, paket ve cihaz kampanyalarından İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı veya Sahil Güvenlik Komutanlığı kurum kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla faydalanabilmektedir.

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Türk Telekom mağazalarına giderek nüfus cüzdanı, İçişler Bakanlığı kimliği ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. (Adlarına kayıtlı son 2 aya ait sabit faturalarını ibraz etmeleri gerekmemektedir.) İçişleri Bakanlığı tarifelerinden, İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi'ne geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ICISLERI VPN1 yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek geçiş yapabilirler. Diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden geçiş yapabilmek için yine kurum kimliği ibrazı gerektiğinden Türk Telekom mağazalarına başvurulmalıdır.

Tarifelere, Türk Telekom mobil bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Kamu tarifesi kullanmakta olan bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir müşteri en fazla 3 kişiye referans olabilir. Aynı zamanda İçişleri Bakanlığı Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 mobil hat alabilirler. Detaylar için tıklayın.

 • Tarifeye yalnızca İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı veya Sahil Güvenlik Komutanlığı çalışan kimliğiyle veya İçişleri Bakanlığı Tarifelerine kayıtlı müşterilerin referansıyla kayıt olunabilir. Bir müşteri en fazla 3 kişiye referans olabilir.
 • Tarife, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil veya İşbirliği faturalı ve faturasız tarifelerden geçişe açık olacaktır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız görüşme süreleri yurt içi olmak şartıyla İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi, İçişleri Bakanlığı Özel Tarifesi, İçişleri Bakanlığı Tarifesi, Kamu Mini Tarifesi, Kamu Midi Tarifesi, Kamu Maksi Tarifesi, Kamu Mega Tarifesi, İçişleri Kamu Mini Tarifesi, İçişleri Kamu Midi Tarifesi, İçişleri Kamu Mega Tarifesi, İçişleri Kamu Maksi Tarifesi yönlerine yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Başka bir Türk Telekom mobil faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarifeler kapsamındaki dakikalar, SMS'ler ve internet hakkı silinecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi indirimli ve indirimsiz aylık ücretleri, her yıl Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre açıklanan Ağustos ayı TÜFE oranında zamlanır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • İçişleri Bakanlığı_VPN1 Tarifesi’nin aylık ücreti, 1 Şubat 2021 ÖİV güncellemesiyle birlikte 22,46 TL olarak güncellenecektir. Mobil tarifeye taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca bu artıştan etkilenmeyecek olup, 1 Kasım tarihi sonrasında taahhütlerini yenileyecek olan müşterilerimizin indirimli aylık ücretleri 13,95 TL olacaktır.
 • Tarifeye kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Taahhüt kapsamındaki aylık indirimli tarife ücreti müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeler kapsamında 12 ay Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren güncel taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. İndirimli tarife ücreti, ilk 12 ayın sona ermesinden sonra ikinci taahhüt için her yıl Ekim ayında Ağustos ayı TÜFE oranında zamlanır ve ikinci kez taahhüt verecek müşteriler, bu zam oranının kendileri için de geçerli olduğunu kabul etmiş olurlar. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren yeni taahhüt vermemiş müşteriler için indirimsiz tarife ücreti geçerli olacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına toplam yararlandığı indirim tutarı ile taahhüdü sonlandırdığınız an itibariyle kalan ay kadar indirimli tarife ücreti arasında daha düşük olan tutar yansıtılacaktır. Taahhüde uyulmazsa yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı yansıtılır.
 • Tarifeye taahhüt verip sonrasında Türk Telekom mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarifeler kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir.
 • Tarifeye taahhüt verip 12 fatura döneminden sonra hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil ve İşbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04 TL SMS ücreti alınmaktadır.

Tarifenizde kalan dakika miktarını SES, kalan SMS miktarını SMS ve kalan internet kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat ve internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333'ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​