Ana İçeriğin Başı

Faturalı Türk Telekom mobil hatta gelen 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için her yöne 500 dakika sadece 17 TL!

Tarife Bilgisi

S.E.Ç. Emekli 500 Tarifesi 8 Nisan 2022 itibariyle müşteri alımına kapanmıştır.

Ben sadece konuşurum, sms ve cepten internete ihtiyacım yok diyen 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için faturalı her yöne 500 dakika sadece 17 TL

17TL/AY


Her Yöne Konuşma
500 DK
​​
​​
Büyüklerimize Özel S.E.Ç 500 Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Emeklilere Özel S.E.Ç. 500 Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret* 17 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 69 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma ve Faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

**Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma ve Faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir.

Tarifenin taahhütlü aylık ücreti 17 TL, 29.03.2021 tarihinden itibaren yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kayıt yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhüdü verildiğinde geçerli ücrettir.

Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla kayıt yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhütlü ücreti 17,34 TL’dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​​
​​

Tarifelerden numara taşıma, yeni hat tesisi yoluyla Türk Telekom mobile gelerek tarifelere kayıt olanlar ile bu tarifelere geçiş yapan 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz faydalanabilir. Tarifeden yararlanmak için hat sahibinin 50 yaş ve üzerinde olması ve kimlik ibraz etmesi gerekmektedir.

 • 24 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla, S.E.C. Emekli 500 Tarifesi'ne yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olup taahhüt vermeyen müşteriler için 69 TL olarak güncellenmiştir.Belirtilen ücrete KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifenin taahhütlü aylık ücreti 17 TL, 29.03.2021 tarihinden itibaren yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kayıt yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhüdü verildiğinde geçerli ücrettir.
 • Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla kayıt yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhütlü ücreti 17,34 TL’dir.
 • Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma ve Faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kayıt yapan müşteriler için taahhütsüz aylık ücret 42,84 TL’dir.
 • Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma ve Faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kayıt yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhüdü verildiğinde; S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi ile Her Yöne Geçerli 500 Dakika 17,34 TL'dir. 12 Kasım 2020 itibarıyla Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma ve Faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla tarifeye kayıt yapan müşteriler için taahhütsüz aylık ücret 42,84 TL olarak güncellenmiştir.
 • 12 Kasım 2020 itibarıyla tarifenin aylık ücreti, tarifeye TT Mobil faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için 51 TL olarak güncellenmiştir.
 • Taahhütlü fiyatlar 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacak ve 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 24.12.2013 tarihi ve sonrası faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

Tarifelere hemen geçmek için Türk Telekom Ofis ve Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 • Tarifeler kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve  İşletme ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar ve 444 ile başlayan aramalar yapılabilir. Tarifelerdeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifelerin ve tarifelere ek olarak alınan yurt içi konuşma paketlerindeki dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan kullanım hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifelerdeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Tarifelerden taahhütlü aylık ücretler ile yararlanmak için müşterilerin tarifelere kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifelere kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifelerden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • Taahhüt verip ilk 12 fatura dönemi içerisinde  diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları ya da faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda taahhüt kapsamında yararlanılan indirim tutarı ile kalan ay ücretlerinden müşteri lehine olanı müşterilerin son faturalarına cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04 TL SMS ücreti alınmaktadır.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​