Ana İçeriğin Başı

Hediyeli 150 Paketi

Faturasız Türk Telekom mobil hatta gelen 50 yaş ve üzeri müşterilerimize 2 aylık her yöne 150 dakika sadece 19 TL!

Hediyeli 150 Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

Tarife Bilgisi

Ben genelde pek kullanmıyorum, beni arıyorlar. Benim çok dakikaya ihtiyacım yok diyen 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için.

Her Yöne 150 dakika sadece 19 TL üstelik 2 ay geçerli!

19 TL 60 Gün


Her Yöne Konuşma
150 dk
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
  • Hediyeli 150 Paketi'nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. 
  • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 150 dakika hakkından faydalanabileceklerdir. 
  • Her bir paketin ücreti mevcut faturasız  Türk Telekom mobil tarifelerindeki aboneler için  KDV-ÖİV dahil 19TL'dir. Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL'dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
  • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi'nin teklif kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 60 gündür, Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar 60 gün sonunda silinecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
  • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
  • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. 
  • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
  • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Her bir paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
  • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Paketten kalan haklarınızı 5555 kısa numarasına KALAN 60GUN yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *122#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

60GUN yazıp 5555'e SMS gönderilerek alınabilir.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL60GUN yazarak 5555'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

​​​​​​​