Ana İçeriğin Başı

HOTİÇ’te tüm alışverişlerde anında %5 indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Hotiç mağazaları ve www.hotic.com.tr'den yapacakları tüm alışverişlerde anında %5 indirim fırsatından yararlanıyor.

Ayrıcalıktan yararlanmak için, Türk Telekom Müşterilerinin Online İşlemler mobil uygulaması Bana Özel menüsünden; Bi Dünya Fırsat mobil uygulamasından ya da cep telefonundan HOTIC boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndererek şifre alınması gerekmektedir.

Kodlar www.hotic.com.tr 'de alışveriş sepetindeki, sepet/ödeme aşamasında "İndirim Tipi" olarak "Kupon Kodu" seçimi yapıldıktan sonra ilgili alana girilerek ya da mağazalarda kasadaki yetkililere iletilerek kullanılır.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 31 Ağustos 2019'a kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Şifreler tek kullanımlıktır ve her alışverişte yeni şifre alınması gereklidir, tek kod online ve mağaza alışverişlerinde birer kez kullanılabilecektir.
  • İndirim, ikinci kampanyalar ile birleştirilemeyecektir.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması ve ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsü üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • HOTİÇ ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​