Ana İçeriğin Başı

carrefoursa.com’da 150 TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri, tasarruflu alışverişin adresi www.carrefoursa.com ’da ve CarrefourSA Online Market uygulamasında, elektronik ürün, dijital kart, beyaz eşya ve elektrikli ev aleti, fotokopi kağıdı, kurban, altın ve alışveriş poşeti dışındaki tüm ürünlerde geçerli, 150 TL ve üzeri alışverişe anında 20 TL indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan MARKET boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınması ve fırsat kodunun alışveriş sonrası, ödeme sayfasında bulunan “Hedi​ye/Promosyon Çeki Kullan” alanına girilmesi ve sonrasında “Kullan” butonuna basılması gerekmektedir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 02 Eylül - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanya, diğer kampanya  ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanyaya kurban ürünleri, elektronik ürün, dijital kart, beyaz eşya ve elektrikli ev aleti, fotokopi kağıdı, altın ve alışveriş poşeti dahil değildir.
  • Her müşteri kampanya boyunca en fazla 3 kere faydalanabilir ve şifreler tek kullanımlıktır.
  • İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması ve ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsü üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Carrefoursa ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 10 00 ulaşabilirsiniz.  
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​