Ana İçeriğin Başı

Paket Bilgisi

Şimdi TT Mobil'e gelen çiftçiler yıllık konuşma paketlerini tek seferde alıyor, 12 ay boyunca kesintisiz konuşuyor!

12 ay boyunca geçerli Her yöne 5000 Dakika TT Mobilli çiftçilere özel 180 TL !

Şimdi TT Mobilli çiftçilerimiz yıl boyu geçerli 5000 dakikayı tek seferde alıyor, 12 ay boyunca kesintisiz konuşuyor!

Siz de TT Mobil'in faturasız Yıl Boyu Konuşturan Paket’ine kayıt olun, 365 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 5000 dakika cebinize gelsin.

Üstelik Yıl Boyu Konuşturan paket müşterileri yeni TT Mobil Tarım Haber Paketi servisinden 12 Ay boyunca ücretsiz yararlanıyor! Tıklayın.

28.12.2021 tarihi itibarıyla Yıl Boyu Konuşturan Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız.​

180TL/12Ay
Her Yöne Konuşma
5000 DK (12 Ay Boyunca Geçerli)
CIFTCI yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​
​​
Yıl Boyu Konuşturan Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Yıl Boyu Konuşturan Paket
Ne Alırım? 12 Ay Boyunca Geçerli Her Yöne 5000 Dakika
Ne Öderim? 180 TL
Nasıl Alırım? CIFTCI yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
 • Yıl Boyu Konuşturan Paket ile 365 gün boyunca geçerli her yöne 5000 dakikasunulmaktadır.
 • Paketten yararlanmak için CIFTCI yazıp 5555 ’e ücretsiz mesaj atarak kayıt olmak gerekmektedir.
 • Paketten mevcut faturasız bireysel müşteriler, yeni bir faturasız hat alarak ve numara taşıma ile gelen müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Yıl Boyu Konuşturan Paket’ten Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Taraftar hatları da paketten yararlanabilir.
 • GPO tarifelerinde bulunan abone TT Mobil tarifelerine geçiş yaptığı veya TT Mobil tarifelerinde bulunan abone GPO tarifelerine geçiş yaptığı durumda paket iptal olur. 
 • Paketin ücreti KDV-ÖİV dahil 180 TL ’dir. Paketin alınabilmesi için hatta 180 TL bakiye bulunması yeterlidir. 
 • Kampanyaya kayıt, TT Mobil Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
 • Yıl Boyu Konuşturan Paket'e kayıt olmak için çiftçi belgesi aranmamaktadır.
 • Yıl Boyu Konuşturan Paket otomatik olarak yenilenmez. Paketin 365 günlük kullanım süresi dolduktan sonra, tekrar kullanmak isteyen müşterilerin pakete tekrar kayıt olmaları gerekmektedir.
 • 365 gün sonunda kullanılmayan dakikalar silinir ve dakikalar sonraki aya devretmez.
 • Paket içeriğindeki dakikalar bittiğinde, SMS atılarak paket tekrardan yenilenebilir.
 • Yıl Boyu Konuşturan Paket sahibi aboneler numara taşıma, faturasız hattan faturalı hatta geçiş veya devir, dondurma işlemi yaparsa paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanma hakkını kaybeder.
 • Faturasız hattın açık kalması için 180 günde bir en az 10 TL tutarında yükleme yapılması gerekmektedir. 180 gün içerisinde minimum 10TL yükleme yapılmayan hat tek taraflı olarak görüşmeye kısıtlanır. 270 gün hiç yükleme yapılmayan hatlar ise deaktif olacaktır.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Her bir paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket dakikaları FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanılamaz. Tespit halinde paket iptal edilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.

Yıl Boyu Konuşturan Paket kapsamındaki kalan kullanım miktarı, KALAN CIFTCI yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Yıl Boyu Konuşturan Paket IPTAL CIFTCI yazıp 5555 'e göndererek iptal edilebilir. Paket iptali durumunda kalan dakikalar silinmeyecek olup, 365 günlük kullanım süresi boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.