Ana İçeriğin Başı

VESTELCELL Gururla 6 GB Tarifesi

Tarife Bilgisi

Vestelcell Gururla 6 GB Tarifesi 15.04.2021 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Vestelcell Gururla 6 GB Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 45,90 TL’dir. Tarife kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, Vestelcellilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet hattı verilecektir.

Vestelcell Tarifesi’nin aylık ücreti Yeni Aktivasyon,Numara Taşıma ve Şirketimiz tarifelerinden geçiş yoluyla gelen aboneler için KDV ve ÖİV dahil taahhütlü ücreti 35,70 TL,taahhütsüz ücreti 45,90 TL’dir.

45,90 TL/Ay
Her Yöne Konuşma
750 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
6 GB
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​
VESTELCELL Gururla 6 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
VESTELCELL Gururla 6 GB Tarifesi
Yurtiçi Her Yöne 750 DK
Yurtiçi Her Yöne SMS 1000 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet 6 GB
Kota Aşımı SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Şirketimizce sunulacak olan tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olunabilecektir. Tarifeye katılım anlaşmalı Vestel mağazaları aracılığı ile yapılabilecektir.

Tarife kapsamında Vestelcell'lilerle yurt içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve yurt içi 6 GB cepten internet sunulacaktır.

Tarifenin aylık ücreti tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Vestelcell faturalı tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olan müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 45,90 TL, Vestelcell faturalı tarifelerden geçiş yolu ile gelen müşteriler için ise 56,10 TL'dir.

Tarife koşulları kapsamında, İlk 90 Günde Yeni Müşteri Fiyatı özelliği bulunmaktadır. Bu çerçevede, 11.11.2019 tarihi itibariyle Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren 90 gün içerisinde,VESTELLCELL Gururla 6 GB Tarifesi'ne geçiş yapmaları durumunda, VESTELCELL Gururla 6 GB Tarifesi'nin numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için geçerli olan ücretinden faydalanabileceklerdir.

Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 6 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps'ye düşerek durdurulacak, fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır. 6 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.

​​​​​​
​​​​
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1024 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan sınırsız konuşma hakkı faturalı Vestelcell tarifeleri arasında geçerli olacaktır.
 • Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS'ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakları tükendiğinde tabloda bilgisi verilen ücretlendirme geçerli olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar tükendiğinde yurt içi ücretlendirme dakika başına 64,94 Kr'tur.
  Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 46,68 Kr'tur.
  Yurt içi MMS ücretlendirmesi 1,27 TL/adet'tir.
​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.