Ana İçeriğin Başı

VESTELCELL Faturalı Her Yöne 500 Dakika Paketi

Paket Bilgisi

Tüm faturalı Vestelcell müşterilerinin faydalanabileceği Vestelcell Faturalı Her Yöne 500 Dakika Paketi kapsamında yurt içi 500 dakika sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15,30 TL’dir. ​​​​​

​​​​
 • Şubat 2021 itibarıyla Vestelcell 500 dk her yöne paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 15 TL olan ücreti KDV ve ÖİV dahil 15,30 TL olacaktır.
 • Aboneler ilgili pakete katılım için Vestelcell Müşteri Hizmetleri, SMS, Online İşlem Merkezleri aracılığı ile başvuruda bulunulabilecektir. Abonelerin pakete SMS atarak başvurabilmeleri için 500DK yazıp 6888'e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan dakikalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da SMS yolu ile bilgi verilecektir. Paketini iptal etmek isteyen müşteri IPTAL 500DK yazıp 6888'e kısa mesaj göndererek veya Vestelcell aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilir.
 • Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemidir, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde farklı faturalı paketler alınabilecek, ancak geçerlilik süresi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir.
 • Paket geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paketin geçerlilik süresi içerisinde anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Aboneler, KALAN yazıp 6888'e ücretsiz bir SMS gönderilmek suretiyle tarife ve pakette bulunan toplam kalan dakika kullanım hakkı sorgulanabilecektir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Paket kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı tükendikten sonra yapılan aramalar, hatta tanımlı başka bir dakika paketi ya da faydası bulunmuyor ise abonenin kayıtlı bulunduğu tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.