Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Yurtdışı Haftalık 1 GB İnternet Paketi

​​

Paket Bilgisi

Sadece 25 TL karşılığında 34 ülkede* geçerli, Yurtdışı 1GB Haftalık internet Paketi’nden faydalanmak için YURTDISI 1GB yazıp 5555'e göndermeniz yeterlidir.

​​​​​​
 • Yurtdışı 1GB Haftalık Paketi'nden faturalı tüm bireysel aboneler yararlanabilecektir.
 • İlgili paket kapsamında 34 ülkede* geçerli, 1GB internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL'dir. Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 7 günün sonunda paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşteriler, 'YURTDISI 1GB" yazıp 5555'e göndererek pakete kayıt için talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bahsedilen onay mesajının ardından ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data faydası için  %80 ve %100 bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir. Paketi satın alan müşteriler faturalı müşterilere yönelik başka bir yurtdışı pakete kayıt olabilirler. Sunulan data hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Geçerlilik süresi içerisinde aynı paketten en fazla 5 kez faydalanılabilecektir.
 • 1 GB'lık internet kullanımının tamamlanmasının ardından yapılacak kullanımlar KDV, ÖİV dahil 0,0072 TL/KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Yurtdışı 1GB Haftalık Paketi ile birlikte bulunulan ülkede geçerli farklı bir paketin aynı anda ilgili hatta tanımlı olması halinde kullanımlar öncelikle Yurtdışı 1GB Haftalık paketi üzerinden yapılacaktır. Ücretlendirme periyodu 10 KB'dır.
 • Müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmaksızın tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları paketin geçerlilik süresi olan 7 gün sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Abonenin paketi aldığı ayın faturasına paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paketin iptal edildiği dönemde, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali yapılması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Paket uydu ve maritime operatörlerinde geçerli değildir.
 • Geçerli olduğu ülkeler: Amerika, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Estonya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Kanada, Karadağ, Katar, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Tayland, Yunanistan, Macaristan
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.