Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Tekno XL Tarifesi

​​

Tarife Bilgisi

Teknosacell Tekno XL Tarife'si 05.07.2018 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Teknosacell Tekno XL Tarifesi'nde 04.02.2020 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin KDV ve ÖİV dahil 78 TL olan ücreti belirtilen tarih itibariyle 85 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 85 TL olacak şekilde güncellenecektir.

Teknosacell Tekno XL tarifesi ile ayda sadece 85 TL’ye, her yöne 1500 dakika,  her yöne 1500 sms ve 9 GB aşımsız internet için Teknosa Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Teknosacell Tekno XL Tarifesi’ne 26.01.2017 tarihi itibarıyla numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimiz tarifeden KDV ve ÖİV dahil 74TL’ye faydalanacaktır. Halihazırda tarifeden faydalanmakta olan müşterilerimiz güncellemeden etkilenmeyecek olup, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.

​​
​​​​​​
 • Teknosacell Tekno XL Tarifesi'nde 04.02.2020 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin KDV ve ÖİV dahil 78 TL olan ücreti belirtilen tarih itibariyle 85 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 85 TL olacak şekilde güncellenecektir.
 • Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Şirketimizce hizmete sunulacak olan tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Teknosacell'e geçiş işlemleri Teknosa mağazalarından yapılmaktadır.
 • Faturalı Teknosacell Tekno XL Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 78 TL'dir.
 • Teknosacell Tekno XL Tarifesi’ne 26.01.2017 tarihi itibarıyla numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimiz tarifeden KDV ve ÖİV dahil 74TL’ye faydalanacaktır. Halihazırda tarifeden faydalanmakta olan müşterilerimiz güncellemeden etkilenmeyecek olup, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.
 • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1500 dakika, yurt içi her yöne 1500 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
 • Tarife kapsamındaki 1500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Tarife kapsamında sunulan 1500 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 9 GB'a ulaştıktan sonra internet erişimi durdurulacak ve tarife kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. 9 GB üzeri kullanımlarda ücretlendirme yapılmaz. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir. Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir.  Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kalan kullanım miktarları (kalan dakika, kalan SMS, kalan internet) 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS, ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • 04.08.2016 tarihi itibariyle Tarifeye katılan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş sayılacaktır. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebileceklerdir
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.