Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Tekno Faturasız 1 GB Paketi

​​

Paket Bilgisi

30 gün boyunca yurt içinde geçerli 1GB cepten internet paketi, 12 TL!

​​​​​​
 • 25 TL olan paket fiyatı 18.05.2018 tarihi itibarıyla 12 TL olarak değişmiştir.
 • Teknosacell Tekno 1 GB Faturasız Paketi'nden tüm faturasız Teknosacell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dahil 12 TL' dir. İlgili paket kapsamında 30 gün boyunca geçerli yurt içi 1 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • İlgili paketten faydalanabilmek için aboneler,  SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Ayrıca müşterilerimiz Teknosacell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak veya Teknosa Mağazalarından da ilgili paket için talepte bulunabileceklerdir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım 100 KB başına 0,20 KR ile ücretlendirilecektir. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir. Hattına Teknosacell Tekno 1 GB Faturasız Paketi  tanımlı aboneler diğer Teknosacell paketlerinden de yararlanabileceklerdir.
 • İlgili paket kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası olmaması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca aşım ücreti 2 kuruş / 100 KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, paketin yenilenmemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir. 
 • Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifelerden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.