Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Sabancı Ailece Maxi Tarifesi

​​

Tarife Bilgisi

1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla tarifenin ücreti 76,49TL olarak güncellenmiştir.

Teknosacell Sabancı Ailece Maxi Tarifesi ile ayda 75 TL’ye, her yöne 1500 dakika, grup içi limitsiz dakika, her yöne 1500 sms ve 12 GB aşımsız internet için Teknosa Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

​​
​​​​​​
 • Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Sabancı Ailece Maxi Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1500 dakika, grup içi limitsiz dakika, her yöne 1500 SMS ve 12GB cepten internet hakkı verilmektedir. Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeye kayıt işlemi yalnızca Teknosa mağazalarından yapılabilecektir.
 • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için 75 TL’dir.
 • Tarifeye, numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile katılım sağlayan ve Sabancı Holding veya Grup Şirketleri bordrosunda olan kişiler gerekli belgeleri ibraz etmek suretiyle, ilgili şirketlerin çalışanı olmayan kişiler ise tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla ilgili tarifeden yüzde 34 indirimli olarak (49,98 TL) faydalanabilecek olup, belirtilen ek indirim için ayrı bir taahhüt şartı aranmayacaktır. Tarifedeki bir müşteri, en fazla 3 kişiye referans olabilecektir. Tarifeye referans ile kayıt olan kişiler, başka müşterilere referans olamazlar. Şirketimizce sunulmakta olan Sabancı Ailece Mini Tarifesi’nde bulunan müşteriler Sabancı Ailece Maxi Tarifesi’ne kimlik ibraz etmeksizin Teknosa mağazalarından yada müşteri hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilecektir.
 • Tarifeye kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren Teknosa mağazalarından tarife taahhütnamesi imzalamak suretiyle 24 fatura dönemi boyunca Sabancı Ailece Maxi Tarifesi'nde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Tarifeye gelip taahhüt veren müşteriler, aylık tarife ücreti üzerinden 24 fatura dönemi boyunca 10,20 TL indirimli olarak yararlanacaklardır.
 • Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. 
 • Referans işlemi için, ilgili tarifede bulunan müşterilerin ‘’AILECE’’ yazıp bir boşluk bırakarak referans göstermek istedikleri Sabancı Holding veya Grup Şirketlerinde bordrolu çalışanın numarasını yazıp (örnek AILECE 555 *** *** *** ) 5599’a ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Referans gösterilen Sabancı Holding veya Grup Şirketlerinde bordrolu çalışana onay SMS’i gönderilir ve bu mesajı alan çalışanın ‘’ONAY AILECE’’ yazıp referans talebini kabul ettiği müşterinin 10 haneli numarasını yazarak, SMS’i ücretsiz cevaplamasının ardından referans talebi gönderen hattın ek indirimi tanımlanır. Referans işleminin başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatlara SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan ek indirimden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Referans olan hat dilerse, istediği hatta referans olmaktan vazgeçebilir. Bunun için ‘’ÇIKART’’ yazıp bir boşluk bırakarak referans olmaktan vazgeçtiği hattın 10 haneli numarasını 5599'a ücretsiz SMS atması gereklidir. Bu durumda referans indiriminden yararlanan hat sahibine SMS aracılığıyla bilgi verilerek, ek indirimi sonlandırılır.
 • Referans olan hat sahibinin hat iptali yapması, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, Şirketimizce sunulan faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapması halinde, referans olduğu hatların ek indirimleri SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılarak sonlandırılacak fakat müşterilere bahsedilen ek indirimden kaynaklı bir ceza yansıtılmayacaktır.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 24 fatura dönemi boyunca devam edecektir.
 • 24 fatura dönemi boyunca ilgili tarifede kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan  müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.  Taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde Sabancı Ailece Mini Tarifesi’ne geçiş yapan, hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.  
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 1500 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamında sunulan limitsiz grupiçi görüşme, ilgili Sabancı Ailece tarifelerini  kullanan aboneler arasında geçerlidir.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 12 GB'a ulaştıktan sonra internet erişimi durdurulacak ve tarife kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Teknosacell Faturalı Tarifelerden, Teknosacell Faturasız Tarifeye geçiş işlemleri KDV ve ÖİV dahil 30TL ile ücretlendirilecektir. Bu ücret müşterinin son faturasına yansıyacaktır.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.