Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL İndirim Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

17-19 Ekim 2015 tarihleri arasında Teknosacell tarifelerine geçip %15 tarife ücret indiriminden yararlanabilirsiniz.

​​​​​​​​
 • Kampanyadan 17.10.2015 - 19.10.2015 tarihleri arasında İstanbul'da bulunan yetkili Teknosa Mağazalarından Teknosacell tarifelerinden birine geçip, ilgili Tarife'de 12 fatura dönemi boyunca kalma taahhüdü veren müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya' ya katılan müşterilerimize 12 fatura dönemi boyunca vergiler dâhil %15 aylık sabit ücret indirimi sağlanacaktır.
 • 17-19 Ekim tarihleri arasında belirtilen tarifelere geçmek için başvuruda bulunan abonelere aktivasyonları gerçekleştikten sonra kampanya katılım SMSi yollanacaktır. Abonelerin kampanyadan faydalanılabilmesi için aktivasyon sonrasında yollanacak Kampanyaya kayıt SMS'ine cevap vererek ilgili kampanyaya katılması gerekmektedir.
 • Müşteri hizmetleri aracılığıyla da Kampanya katılım talebi alınabilecektir.
 • Kampanya sadece Tekno X1 Tarifesi, Teknosa X2 Tarifesi, Tekno X3 Tarifesi, Tekno X4 Tarifesi'nde geçerlidir. Belirtilen tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya sona erecek, kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmeyecektir.
 • Kampanya katılımı müteakiben, kampanyaya kayıt olan hatların katılım tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, Tekno X1 Tarifesi, Teknosa X2 Tarifesi, Tekno X3 Tarifesi, Tekno X4 Tarifesi'nden başka bir Şirketimiz faturalı-faturasız tarifeye dönüştürülmesi ile herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüde aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan Teknosacell haricindeki faturalı/faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık sabit ücret indirimi tam, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanmaktayken belirtilen tarifeler haricinde başka bir tarifeye geçiş  yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan  aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir.
 • Müşteriler 13. fatura döneminden itibaren tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. 'de saklıdır.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.