Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL HY 400 DK Paketi

​​

Paket Bilgisi

Ayda 17 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 400 dakika konuşma sahibi olabilirsiniz.

Pakete Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olabilirsiniz.

​​​​​​
  • Tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterilerinin faydalanabileceği Teknosacell HY 400 DK Paketi KDV ve ÖİV dahil 17 TL karşılığında sunulacaktır.
  • İlgili pakete Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan dakika hakları kullanılmaya başlanabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir. Paket iptal işlemleri için IPTAL TEKNOSA HY 400DK yazıp 5101'e SMS gönderilmesi veya Teknosacell Müşteri Hizmetlerinin aranması gerekmektedir. 
  • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 dakika verilecek olup, bahsedilen dakika hakkı ilgili fatura dönemi içerisinde kullanılabilecektir. İlgili paket bir kez alındığı takdirde, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. Paketin iptali durumunda paket dahilinde kalan kullanım hakları ilgili fatura dönemi içerisinde, diğer bir ifade ile bir sonraki fatura dönemine kadar kullanılabilecektir. Paket kapsamında sunulan dakikalara ilişkin kalan kullanım hakkı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
  • Faturasız hatta geçiş, Şirketimizce sunulan diğer tarifelere geçiş veya hat devri durumlarında paket aboneliği sona erecek ve paket dahilinde kullanılmayan haklar silinecektir. Paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir ses paketi veya ses faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket kapsamındaki 400 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Müşteri paketini iptal etmesi durumunda kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket ücreti, ilgili fatura döneminde paket kullanılmaya başlanılan günden, fatura kesim tarihine kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde hat iptalinin yapılması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
  • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketiniz satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.