Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Hediye Data Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

9.11.2015 - 30.06.2016 tarihleri arasında Teknosacell tarifelerine taahhüt vererek Tekno X2 Tarifesi için ek 1GB, Tekno X3 Tarifesi için ek 2GB ve Tekno X4 Tarifesi için ek 3GB yurt içi cepten internet hediye kazanabilirsiniz.

​​​​​​​​
 • Kampanya 09.11.2015 - 30.06.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya'ya katılım yalnızca SMS aracılığıyla alınacaktır. İlgili tarifelere başarıyla dahil olup bu tarifelerden birinde 12 veya 24 fatura dönemi kalma sözü veren müşteriler "TEKNO INTERNET" yazıp 5599 'a kısa mesaj göndererek Kampanya'dan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyadan numara taşıma, yeni hat tesisi yoluyla ve şirketimizce sunulan Teknosacell harici faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Tekno X2 Tarifesi, Tekno X3 Tarifesi veya Tekno X4 Tarifesi'ne geçip, ilgili tarifelerde 12 veya 24 fatura dönemi boyunca kalma taahhüdü veren müşteriler faydalanabilecektir. Ayrıca, 10.10.2015 tarihi itibarıyla bahsi geçen Tarifelere başarıyla dahil olan müşteriler de, 09.11.2015 tarihinden itibaren tarifelerinde 12 veya 24 fatura dönemi boyunca kalma sözü vererek ilgili Kampanya’ya katılabileceklerdir.
 • Kampanya' ya katılan müşterilerimize kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca her dönem Tekno X2 Tarifesi için ek 1GB, Tekno X3 Tarifesi için ek 2GB ve Tekno X4 Tarifesi için ek 3GB yurt içi cepten internet hediye edilecektir.
 • Hediye ek internet hakkı, kullanım süresi (fatura dönemi) içerisinde biterse ve abonenin üzerinde başka kampanya/paket yoksa abonenin mevcut tarifesi için geçerli koşullar üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Kampanya'ya katılım kaydının başarı ile tamamlanması akabinde, onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle ek hediye cepten internet faydasından yararlanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutulur.
 • Kampanya sadece Tekno X2 Tarifesi, Tekno X3 Tarifesi, Tekno X4 Tarifesi’nde geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil olunan Teknosacell tarifesinden farklı bir Teknosacell tarifesine geçiş yapılması ve/veya Şirketimizce sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya sona erecek, kampanya kapsamında sağlanan ek cepten internet kullanımı yeni tarife üzerinden devam etmeyecektir. Aynı şekilde, Kampanya kapsamında belirtilen tarifelerden diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanya kapsamında sağlanan ek cepten internet kullanımı devam etmeyecek olup, cayma bedeli olarak Tekno X2 Tarifesi, Tekno X3 Tarifesi ve Tekno X4 Tarifesi kapsamında verilmiş olan taahhüt koşulları geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye data faydasından, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 veya 24 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.