Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Faturasız Tarife

​​

Tarife Bilgisi

Teknosacell Faturasız Tarifesi’nde konuşma fiyatı 11.08.2020 itibarıyla tüm yönler için dakikası 68,69 kuruş olup, ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. SMS fiyatı 49,38 kr/sms'dir. Standart internet fiyatı 1 TL /100 KB olarak ücretlendirilecektir.

​​​​​​​​​​
​​​​​​
  • 25.02.2021 itibarıyla Teknosacell Faturalı Tarifelerden, Teknosacell Faturasız Tarifeye geçiş işlemlerinde müşterilerimizin hattına 30 TL (0,20 TL asıl bakiye, 29,80 TL bonus) hediye bakiye sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olacak şekilde yüklenecektir.
  • 06.12.2019 tarihi itibarıyla Teknosacell faturalı tarifelerden geçiş yolu ile abone alımı yapılamayan tarifeye, 25.02.2021 itibarıyla Teknosacell faturalı tarifelerden geçiş açılmışmtır. Aboneler yeni aktivasyon, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile tarifeye katılım sağlayabilecektir. Aboneler ilgili tarifeye Teknosa Mağazaları' ndan başvuru yapabileceklerdir.
  • İlgili tarifede yurt içinde 444 ile başlayan numaralar yönüne aramalar, tarifenin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.
  • Yurt içinde gerçekleşen Teknosacell Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer ilgili tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer ilgili tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise ilgili tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
  • Fiyatlara KDV - ÖİV dahildir.
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.