Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Faturalı 100 Dakika Paketi

​​

Kampanya Bilgisi

Teknosacell Konuşturuyor! KDV ve OİV dahil Sadece 10 TL’ye Teknosacell Faturalı 100 Dakika Paketi'nden faydalanmak için 100 DK yazıp 5599’a SMS göndermeniz yeterli.

​​​
​​​​​​​​
  • 8 Mart 2022 itibarıyla Teknosa Her Yöne 100 Dakika konuşma paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 6,12 TL olan ücreti KDV ve ÖİV dahil 10 TL olacaktır.
  • Teknosacell Faturalı 100 Dakika Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler teknosacell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla talepte bulunabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan her yöne 100 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Paketi satın alan müşteriler, faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler. Paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketten en fazla 3 kere faydalanılabilecek olup, geçerlilik süresi sonunda ilgili paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar, bir sonraki döneme devretmeyecek, silinecektir.
  • Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecek olup, paket kapsamında sunulan faydalar silinecektir.
  • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir ses paketi ya da ses faydası olmaması halinde mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasında geçiş yapılması halinde paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya devam edilebilecektir. Paketler iptal edildiğinde paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir.
  • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplayacağınızı öğrenmek için tıklayınız.
  • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.