Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Bölgesel %15 İndirim Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

Kampanya geçerlilik süresi içerisinde içerisinde Gaziantep ve Kayseri illerinde bulunan yetkili Teknosa Mağazalarından numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Tekno Turuncu, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL Tarifeleri'ne gelerek, belirtilen tarifelerden birine 12 veya 24 fatura dönemi boyunca ilgili tarifede kalma taahhüdü veren müşterilerimize kampanya kapsamında toplam 12 fatura dönemi boyunca mevcut tarife ücreti üzerinden vergiler dâhil  %15 aylık sabit ücret indirimi sunulmaktadır.

​​​​​​​​
  • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde Gaziantep ve Kayseri illerinde bulunan yetkili Teknosa Mağazalarından numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Tekno Turuncu, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL Tarifeleri'ne gelerek, belirtilen tarifelerden birine 12 veya 24 fatura dönemi boyunca ilgili tarifede kalma taahhüdü veren müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilerin kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunda ilgili tarifelerde kalma taahhüdü vermesi gerekmektedir. Kampanya'ya başarıyla kaydolan müşterilerimize kampanya kapsamında toplam 12 fatura dönemi boyunca mevcut tarife ücreti üzerinden vergiler dâhil  %15 aylık sabit ücret indirimi sunulacaktır.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere aktivasyonları gerçekleştikten sonra kampanya katılım SMS'i yollanacaktır. Abonelerin kampanyadan faydalanılabilmesi için aktivasyon sonrasında yollanacak kampanya kayıt SMS'ine onay ile taahhüt vermek suretiyle ilgili kampanyaya katılması gerekmektedir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde kampanyaya katılmak için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.  Bununla birlikte belirttiğimiz tarihler arasında Tekno Turuncu, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL Tarifesi'ne geçiş için başvuruda bulunan müşterilerimiz, müşteri hizmetlerimizi arayarak da ilgili kampanyaya katılma taleplerini iletebilecektir. Talepleri doğrultusunda kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
  • Kampanya sadece Tekno Turuncu, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL Tarifesi’nde geçerlidir. Belirtilen tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya sona erecek, kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmeyecektir. Bu kapsamda aşağıda belirtildiği şekilde cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Kampanya katılımı müteakiben, kampanyaya kayıt olan hatların katılım tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde haberleşmeye kapatılması veya Şirketimiz tarafından Abonelik Sözleşmesi ve/veya ilgili mevzuat uyarınca haklı nedenle kapatılması, başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, kampanya kapsamında geçerli olan tarifeler dışında bir tarifeye geçiş yapılması da dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasıza geçirme/başka bir tarifeye geçiş işleminin yapıldığı dönem faturasına kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüde aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan indirimlerin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan Teknosacell haricindeki faturalı/faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık sabit ücret indirimi tam, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
  • Ayrıca;  kampanyadan faydalanmaktayken belirtilen tarifeler haricinde başka bir tarifeye geçiş  yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından  tarifenin güncel aylık ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.