Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL 400 SMS Paketi

​​​

Paket Bilgisi

Ayda sadece 7 TL’ye, yurt içinde geçerli her yöne 400 SMS gönderebilirsiniz.

​​​​​​
  • Tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterilerinin faydalanabileceği Teknosacell 400 SMS Paketi KDV ve ÖİV dahil 7 TL karşılığında sunulacaktır.
  • İlgili pakete Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan SMS hakları kullanılmaya başlanabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir. Paket iptal işlemleri için IPTAL TEKNOSA 400SMS yazıp 5101'e SMS gönderilmesi veya Teknosacell Müşteri Hizmetlerinin aranması gerekmektedir. 
  • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 SMS verilecek olup, bahsedilen SMS hakkı ilgili fatura dönemi içerisinde kullanılabilecektir. İlgili paket bir kez alındığı takdirde, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan SMS hakları, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. Paketin iptali durumunda paket dahilinde kalan kullanım hakları ilgili fatura dönemi içerisinde, diğer bir ifade ile bir sonraki fatura dönemine kadar kullanılabilecektir. Paket kapsamında sunulan SMS'lere ilişkin kalan kullanım hakkı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.
  • Faturasız hatta geçiş, Şirketimizce sunulan diğer tarifelere geçiş veya hat devri durumlarında paket aboneliği sona erecek ve paket dahilinde kullanılmayan haklar silinecektir. Paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir SMS paketi ya da SMS faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Paket kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Müşteri paketini iptal etmesi durumunda kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket ücreti, ilgili fatura döneminde paket kullanılmaya başlanılan günden, fatura kesim tarihine kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde hat iptalinin yapılması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
  • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketiniz satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.