Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Bağla 1GB İnternet Paketi

​​

Kampanya Bilgisi

Teknosacell Bağla 1 GB İnternet Paketinden tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterileri faydalanabilecektir. Paket kapsamında yurtiçi 1 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 19 TL’dir.

​​​​​​​​
  • Pakete kaydolan tüm müşteriler, pakete kayıt tarihlerinden itibaren Bağla 1GB Paket Taahhütnamesi ve Cihaz Kredisi  Özel Şartları taahhütnamesi imzalamak suretiyle Teknosa mağazaları aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Pakete gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler, taahhüt verdiği süre boyunca ilgili paketten ücretsiz olarak faydalanabilecektir.
  • Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle paket kapsamında sunulan ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Abone dilediği takdirde paket aboneliğini müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilir.
  • Paket aboneliğinin başlatılması akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan data hakları kullanılmaya başlanabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir. İlgili paket bir kez alındığı takdirde, taahhüt süresi boyunca her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.
  • Bağla 1GB İnternet Paketi kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 1GB kullanım hakkı sunulacaktır. Paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Paket kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Yurt dışında yapılan veri kullanımları paket kapsamına dahil değildir.
  • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre zarfında kullanılmayan haklar, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya kampanya kapsamında geçerli olan tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi halinde aboneliği sona erecek ve paket dâhilinde kullanılmayan haklar silinecektir. 
  • Taahhüt kapsamında sunulan paket ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve taahhüt süresince verilecektir.12 ya da 24 fatura dönemi boyunca ilgili tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip,  taahhüt süresi içerisinde Teknosacell faturalı tarifelerden başka bir Şirketimiz faturalı/faturasız tarifesine geçiş yapılması, ilgili hattın üçüncü kişiye devredilmesi, hat iptali yapılması, hattın iptaline sebebiyet verilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması halinde müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.  
  • Müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması durumunda; abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır. 
  • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.