Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Yıllık Tarife

Kampanya Bilgisi

Teknosacell Faturasız Yıllık Tarifesi' nde 11.08.2020 tarihi itibarıyla paketsiz kullanim ve paket aşım ücretlerinde güncelleme yapılacaktır. Ücretler dakika başına 68,69 kuruş, SMS başına 49,38 kuruş olacaktır.

Teknosacell Faturasız Yıllık Tarifesi'nden sadece yeni aktivasyon yolu ile gelen müşteriler yararlanabilir. Konuşma fiyatı tüm yönler için dakikası 64,94 kuruş olup, ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. SMS fiyatı 46,68 kr/sms'dir. Standart internet fiyatı 1 TL /100 KB olarak ücretlendirilecektir. Teknosacell Yıllık Tarife aktif olduğunda Teknosacell Faturasız Yıllık Paket hatta tanımlanır.

​​​​
​​​​​​
  • Teknosacell Faturasız Yıllık Tarifesi' nden sadece yeni aktivasyon yolu ile gelen aboneler faydalanılabilecektir. İlgili tarifeye Teknosa Mağazaları' ndan başvuru yapabileceklerdir.
  • Teknosacell Faturasız Tarifesi'nde 10.03.2020 tarihi itibarıyla paketsiz kullanim ve paket aşım ücretlerinde güncelleme yapılmıştır. Ücretler dakika başına 64,94 kuruş, SMS başına 46,68 kuruş olacaktır.
  • İlgili tarifede konuşma fiyatı tüm yönler için dakikası 20 kuruş olup, ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. SMS fiyatı 40,75kr/sms'dir(SMS fiyatı 04.12.2018 tarihinde güncellenmiştir).Standart internet fiyatı 1 TL /100 KB olarak ücretlendirilecektir. Abonenin data içeren bir paket alması veya herhangi bir data kampanyasından yararlanması durumunda, yararlandığı paket yada kampanyanın data faydası bittiğinde aşım ücreti 2 kuruş / 100 KB olarak ücretlenecektir.
  • İlgili tarifede yurt içinde 444 ile başlayan numaralar yönüne aramalar, tarifenin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.
  • Yurt içinde gerçekleşen Teknosacell Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer ilgili tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer ilgili tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise ilgili tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
  • Fiyatlara KDV - ÖİV dâhildir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.