Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Tekno Plus Cihaz Kredili Tarife Taahhüt Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

Kampanya 31.12.2018 tarihi itibariyle abone alımına kapatılmıştır.

Tekno Plus Tarifesi müşterilerine, kampanya kapsamında 24 fatura dönemi kalma sözüne karşılık 50TL tutarında anında indirim çeki verilecektir.

​​​​​​​​
 • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Tekno Plus Tarifesi’ne başarı ile dâhil olarak, "Teknosacell Tarife Taahhütnamesi Cihaz Kredisi Tahsilatına Aracılık Özel Şartları ve Teknosa Anında İndirim Çeki Kampanyası" taahhütnamesi imzalamak suretiyle kampanya kapsamında 12 veya 24 fatura dönemi Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir. Ayrıca, Teknosa mağazalarından Şirketimizce tahsilatına aracılık edilen ING BANK bireysel ihtiyaç kredisi ile mobil cihaz satın alan ve Tekno Plus Tarifesi' nde olup 12 veya 24 fatura dönemi taahhüt vermiş abonelere, aşağıdaki iletilen tutarlarda Teknosa Anında İndirim Çeki verilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelere, taahhüt süresi boyunca geçerli tarife ücreti üzerinden 10 TL aylık sabit ücret indirimi sunulacaktır.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak 24 fatura dönemi taahhüt veren abonelere ise, taahhüt süresi boyunca geçerli tarife ücreti üzerinden 10 TL aylık sabit ücret indirimi ve 50 TL tutarında Teknosa Anında İndirim Çeki sunulacaktır.
 • Teknosacell Anında İndirim Çeki olarak kullanılabilecek şifre, abonenin aktivasyon sırasında ilettiği irtibat numarasına iletilecektir.
 • Kampanya duyurusu Teknosa tarafından SMS ve e-posta yolu ile ve www.teknosamobil.com üzerinden yapılabilecek olup, kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin abonelik işlemleri için Teknosa mağazalarına başvurmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin faturasında, taahhüt süresi boyunca 10 TL aylık sabit ücret indirimi uygulanacaktır. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimleri toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; ancak taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde, Tekno Turuncu Tarifesi, Tekno S Tarifesi, Teknosacell Sabancı Ailece Mini Tarifesi, Teknosacell Sabancı Maxi Tarifesi dışında, Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşteriler kampanya kapsamında sunulan Teknosa Anında İndirim Çeki’nden faydalanmaya devam edecek, ancak belirtilen tarifeler dışında farklı bir Teknosacell faturalı tarifeye ya da Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı / ön ödemeli tarifelere geçilmesi, hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaralarının diğer operatörlere taşınması, devredilmesi, bir T.C kimlik numarası ile bir yıl içinde 3’ten fazla anında indirim çeki şifresi alınması durumunda kampanya kapsamında müşteriye sağlanacak olan Teknosa hediye çeki tutarının tamamı, kullanılıp kullanılmamasından bağımsız olarak, Teknosacellfaturasına yansıtılması suretiyle TT Mobil veya yetkilendirdiği Tahsilat firması tarafından tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında tahsil edilerek Teknosa’ya ödenecektir.
 • Teknosacell Taahhüt Kampanyası kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Ayrıca, kampanyadan faydalanılmaktayken tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Teknosacell Tekno Plus Cihaz Kredili Tarife Taahhüt Kampanyası ’nda 14.09.2018 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup anılan tarih itibarıyla belirtilen koşulları sağlayarak 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelere kampanya kapsamında 50 TL indirim çeki sunulurken ilgili tarih itibarıyla sunulmayacak olup, belirtilen aboneler sadece tarife ücreti indiriminden faydalanabilecektir. İlgili tarih itibariyle 24 fatura dönemi taahhüt veren müşterilere ise kampanya kapsamında tarife ücreti indiriminin yanı sıra 100 TL yerine 50 TL tutarında Teknosa Anında İndirim Çeki sunulacaktır. Kampanyadan halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler aynı koşullar yararlanmaya devam edecek, bahse konu güncelleme 14.09.2018 tarihi itibariyle ilgili kampanyaya dahil olacak yeni aboneler için geçerli olacaktır.

Teknosacell Anında indirim çeki ile ilgili şartlar aşağıda olduğu gibidir:

 • Anında indirim çeki sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
 • Aynı Anında indirim çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.
 • Anında indirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Teknosa toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye çeki tutarının en az 2 katı olmalıdır.
 • Bir alışverişte en fazla üç anında indirim çeki kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
 • Anında indirim çeki tutarına KDV dâhildir.
 • Anında indirim çekinin saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında indirim çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın veya TT Mobil'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Anında indirim çeki www.Teknosa.com internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
 • Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez anında indirim çekine hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile anında indirim çeki kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir.
 • Teknosa anında indirim çeki Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, Teknosa mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.