Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL İle Tanış Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca her dönem Teknosacell Turuncu Plus Tarife’ye dahil olan abonelere ek 4 GB, Teknosacell Tekno Extra veya Tekno Super Tarifeleri’ne dahil olan abonelere ise ek 5 GB data hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.

​​​​​​
  • İlgili kampanyadan kampanya geçerlilik süresi içerisinde ( 05.09.2018 – 05.10.2018 ) Teknosacell Turuncu Plus, Teknosacell Tekno Extra veya Tekno Super Tarifeleri'nden birine yeni aktivasyon, numara taşıma veya Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve/veya ön ödemeli Tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olan aboneler faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca her dönem Teknosacell Turuncu Plus Tarife'ye dahil olan abonelere ek 4 GB, Teknosacell Tekno Extra veya Tekno Super Tarifeleri'ne dahil olan abonelere ise ek 5 GB data hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulacak hediye internet kullanım hakları, hat/hatların Teknosacell Faturalı Tarifelerden biri ile Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu fatura dönemi içerisinde hatta otomatik olarak tanımlanacak olup; faydanın tanımlanmasının ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmeyip, silinecektir. Hediye internet haklarının geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesi durumunda yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data faydası ya da data paketi yok ise bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1kbps'ye düşecek ve fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemlerinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz fayda KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.
  • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya süresi içerisinde farklı bir tarifeye geçiş yapılması, hattın iptal edilmesi, hat iptaline sebebiyet verilmesi, numaranın diğer operatörlere taşınması, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapılması halinde kampanya kapsamında sunulan data faydası sona erecek, müşteriye kampanya kapsamında sunulan data hakkından kaynaklı bir cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Şirketimizde saklıdır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.