Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Faturasız Bonus 2019 Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

Teknsosacell Faturasız Bonus 2019 Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Teknosacell Faturasız Tarife veya Teknosacell Faturasız Yıllık Tarife’lerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir.

Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 30 gün geçerli yurt içi her yöne 500 dakika konuşma ve yurt içi 8 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.

​​​​​​
  • Aboneler kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz 8 GB data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
  • İlgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası yoksa faydaların geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca data aşım ücreti 2 KRŞ/100KB olarak ücretlendirilecektir. İlgili kampanya kapsamında sunulan dakika faydasının sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir ses paketi ya da ses faydası yoksa aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamındaki tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.