Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Aşımsız 1 GB Paketi

Teknosacell’ den Aşımsız 1GB İnternet Paketi 18 TL’ ye cebine gelsin!

​​​​​​

Ayda sadece 18 TL’ye, yurt içinde geçerli faturalı 1 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini sürebilirsiniz.

 • 4 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Teknosacell Asimsiz 1GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 15 TL olan ücreti  KDV ve Oiv dahil 18 TL olacaktır.
 • Teknosacell 1GB İnternet Paketi'nden tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterileri faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli 1GB cepten internet hakkı bulunmaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi sonlanacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan 1GB’lık kotaya ilişkin kullanım miktarı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenebilirsiniz.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Paket yenilemesini iptal etmek isteyen müşteriler teknosacell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL 1GB yazıp 5599’a kısa mesaj gönderim yoluyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan bir fatura dönemi içerisinde anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, devredilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle paket iptal edilecek olup, paket dâhilinde kullanılmayan haklar silinecektir. Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasında geçiş yapılması halinde paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya devam edilebilecektir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, paketin yenilenmemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.