Ana İçeriğin Başı

Selfy'den Okul Yolu Paketi

Selfy’den Okul Yolu Paketi ile okula gidiş saatlerinde 3 GB cepten internet sadece 3 TL!

Paket Bilgisi

Selfy'den Okul Yolu Paket'inde 18 yaş altındaki Selfy'liler için, 07:00-08:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında geçerli 3 GB cepten internet sadece 3 TL!

3 TL/Ay
Cepten İnternet
07:00-08.30 ile 15:00-16.30 saatlerinde geçerli 3 GB

YOL yazıp 4545'e gönderin.
​​
Selfy'den Okul Yolu Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Selfy’den Okul Yolu Paketi
Ne Alırım? 07:00-08:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında geçerli 3 GB cepten internet
Ne Öderim? 3 TL
Nasıl Alırım? YOL yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder
​​
 • Selfy’den Okul Yolu Paketi; 07:00-08:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında 30 gün geçerli 3GB internet içermektedir.
 • Faturasız tekliften,18 yaşını geçmemiş Selfy üyesi ve şirketimizce uygulanmakta olan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri dışındaki bireysel Faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • 18 yaş altındaki Selfy’li müşterilerimiz “YOL” yazıp 4545'e göndererek; Selfy’li olmayan müşterilerimiz 7-18 yaş arasındaki bir kişiye ait uygun TC kimlik numarasını kullanarak YOL TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Selfy’e hem de Selfy’den Okul Yolu Paket'ine kayıt olabilirler.
 • Selfy’den Okul Yolu Paket’inin ücreti KDV-ÖİV dahil 3 TL'dir.  Paket fiyatında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Selfy’den Okul Yolu Paketi’nin kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Selfy’den Okul Yolu Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Selfy’den Okul Yolu Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YOL yazıp 4545'e göndererek, Selfy’den Okul Yolu Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL YOL yazarak 4545e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Paketler kapsamında sunulan data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.
 • 07:00-08:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde paketteki internet hakkının bitirilmesi durumunda farklı bir internet paketiniz yoksa paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Selfy’den Okul Yolu Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN YOL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Selfy’den Okul Yolu Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL YOL yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.