Ana İçeriğin Başı

Pttcell Gel Tezkere Paketi

​​

Paket Bilgisi

Gel Tezkere Paketi 23 Kasım 2018 itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Pttcell Gel Tezkere Paketinden tüm faturasız bireysel Pttcell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 17 TL'dir.


Paket kapsamında 30 gün boyunca geçerli grup içi 3500 dakika, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 1000 SMS’den yararlanabilirsiniz.

​​​​​​
  • Pttcell Gel Tezkere Paketi'nden faydalanabilmek için "TEZKERE" yazıp 1788'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Paket kapsamındaki grup içi 3500 dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
  • Paket kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
  • Paket kapsamında sunulan 1000 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise ilgili paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım haklarının paket geçerlilik süresi olan 30 günden önce bitmesi halinde paket yenilenmeyecektir. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir.
  • Paketin yenileceği sırada hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca hattın bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara (17 TL) ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyenin paket ücretinin altında olması halinde ise 29 günün sonunda paketin yenilenme özelliği iptal olacak, paket tekrar yenilenmeyecektir.
  • Paket iptali için "IPTALTEZKERE" yazıp 1788'e SMS gönderilebilir. Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla da iptal işlemi gerçekleştirebilir. Paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; geçerlilik süresinin sonunda paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Ses için ücretlendirme periyodu 6 saniye, SMS için adettir. Kullanım süresi içerisinde paket dahilindeki dakika ve SMS hakkı biterse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa abonenin mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır. Kullanım süresi dolduktan sonra paket yenilenmezse ve abonenin üzerinde başka paket yoksa yine abonenin mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.