Ana İçeriğin Başı

Pttcell Faturasız Tarife

Pttcell’li olun; Pttcell’lilerle bedava, diğerleriyle her yöne hesaplı konuşun!

​​

Tarife Bilgisi

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

​​​​​​​​​​​​​​
Pttcell Faturasız Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Pttcell Faturasız Tarife
Pttcell'lilerle 3000 dakika
Yurtiçi her yöne 5 dakikası 30 kuruş + İlk dakikası 10 kuruş
SMS 40,75 Kuruş / Adet
Standart İnternet 0,50 TL / 100 kb

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
​​​​​​​​

Tarifedeki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.  

Tarifedeki her yöne arama ve SMS'ler yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.  

 • Tarife herkese açıktır.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne dakikalar;  yarışma servisleri, sohbet hatları,  Pttcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Fiyatlar tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapıldığında, 30 gün boyunca geçerlidir. Ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
 • 20 TL altında yükleme yapıldığında konuşma fiyatı tüm yönlere için dakikası 56,70kr/dktur, SMS fiyatı 40,75kr/sms'dir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
 • Yurt içinde Pttcell hatlarından yapılan 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arama 1. dakikada sonlandırılması halinde 30 Kuruş, 1 dakikadan fazla rmesi halinde görüşme başına faturasız müşterilerimiz için 40 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Pttcell’lilerle  ücretsiz 3000 dakika süresi faturasız Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir. 20 TL yükleme sonrasında 30 gün içerisinde  3000 dakika sürenin kullanımı sonrasında Pttcell yönüne yapılan aramalar tarifenin her yöne arama ücreti olan 5 dakikası 30 kuruştan ücretlenecektir.
 • Hat satışları PTT merkezlerinden yapılacaktır.
 • Daha detaylı bilgi ve hat satışı yapılan PTT merkezleri www.pttcell.com.tr adresinden öğrenilebilir.
 • TL yüklemeleri PTT işyerlerinden, kredi kartıyla  444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden ve www.pttcell.com.tr den yapılabilir.
 • Tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde,İlk 60 saniyelik görüşme ücreti 10 kuruş, sonraki 300 saniyeye kadar olan görüşmeler 20 kuruştur. 300 saniye sonrası görüşmeler ise 5 dakikası 30 kuruştan ücretlendirilir.

Türkiye’deki tüm PTT işyerlerinden ve Pttmatik’lerden TL yükleme yapılabilir. Ayrıca 7/24 kredi kartı ile www.pttcell.com.tr “TL yükleme” alanından ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerinden de TL yüklemesi yapılabilir.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için  tıklayınız .

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.