Ana İçeriğin Başı

Pttcell Faturasız Konuşturan Tarife

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki yurt içi kullanımlarının 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla güncel standart ücretlendirmesi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

​​​​
​​
Yurtiçi her yöne 90 KR/DK
SMS  88,49 KR / SMS​
Standart İnternet 0,50 TL / 100 kb 
MMS 1,25TL /MMS
​​​​​​​

Tarifedeki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

  • 26 Mart 2020 tarihi itibarıyla internet paketi aşım ücreti 0,02 TL/100KB olarak güncellenmiştir.
  • 25.02.2021 itibarıyla Pttcell Faturalı Tarifelerden, Pttcell Faturasız Tarifelere geçiş işlemlerinde müşterilerimizin hattına 30 TL (0,20 TL asıl bakiye, 29,80 TL bonus) hediye bakiye sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olacak şekilde yüklenecektir.
  • Pttcell Faturasız Konuşturan Tarifesi'nden yeni aktivasyon, numara taşıma ve Pttcell faturasız tarifeleri dışındaki Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile faydalanılabilecektir.
  • 26.11.2019 itibarıyla 25 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olan ilk 60 saniyesi 10 kuruş, 300 saniyeye kadar 20 kuruş, 300 saniye sonrası için ise 5 dakikası 30 kuruş ücretlenmesi ve Pttcellliler ile 3000 dakika görüşme hediyesi sonlanacaktır.
  • Pttcell Faturasız Konuşturan Tarifesi'nde bulunan aboneler sadece Pttcell Konuşturan 1000 Paketi, Pttcell 1GB İnternet Paketi ve Pttcell 2000 SMS Paketi'nden faydalanabilecektir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
  • Hat satışları PTT merkezlerinden yapılacaktır.
  • Daha detaylı bilgi ve hat satışı yapılan PTT merkezleri www.pttcell.com.tradresinden öğrenilebilir.
  • TL yüklemeleri PTT işyerlerinden, kredi kartıyla  444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri'nden ve www.pttcell.com.trden yapılabilir.

Türkiye'deki tüm PTT işyerlerinden ve Pttmatik'lerden TL yükleme yapılabilir. Ayrıca 7/24 kredi kartı ile www.pttcell.com.tr "TL yükleme" alanından ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerinden de TL yüklemesi yapılabilir.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız .

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.