Ana İçeriğin Başı

Pttcell Eko 3GB Tarifesi

03.06.2021 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin ücreti belirtilen tarih itibariyle KDV ve ÖİV dahil 54 TL olarak güncellenecektir.  Güncelleme, halihazırda ilgili tarifeden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan mevcut müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden aboneler, taahhütlerinin bitmesinin ardından güncel ücret üzerinden ücretlendirilecektir.

1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla tarifenin ücreti 49,98 TL olarak güncellenmiştir.

Pttcell Eko 3GB Tarifesi 22 Mart 2019 itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Pttcell Eko 3GB Tarifesi'nde 04.02.2020 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin KDV ve ÖİV dahil 40 TL olan ücreti belirtilen tarih itibariyle 49 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 49 TL olacak şekilde güncellenecektir.

Faturalı Pttcell Eko 3GB Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 49 TL'dir. Tarife kapsamında grup içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 3GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.

​​​​
​​
Pttcell'lilerle Sınırsız
Yurtiçi Her Yöne 750 Dk
Yurtiçi Her Yöne SMS 750 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet 3 GB
Kota Aşımı SMS  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​
​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.