Ana İçeriğin Başı

Pttcell Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

​​

Paket Bilgisi

Pttcell'den Aşımsız 5 GB Internet Paketi ayda sadece 40 TL!

8 Mart 2022 itibarıyla Pttcell Aşımsız 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 30,60 TL olan ücreti KDV ve ÖİV dahil 40 TL olacaktır. ​​​​​​​

​​​​​​
  • 8 Mart 2022 itibarıyla Pttcell Aşımsız 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 30,60 TL olan ücreti KDV ve ÖİV dahil 40 TL olacaktır.
  • İlgili paketten faydalanabilmek için aboneler pttcell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla talepte bulunabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 
  • İlgili paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 5 GB kullanım hakkı sunulacaktır.  Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi sonlanacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Paket kapsamında sunulan 5 GB’lık kotaya ilişkin kullanım miktarı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilecektir.
  • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketi satın alan müşteriler faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler. Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.   
  • Paket yenilemesini iptal etmek isteyen müşteriler pttcell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, paketin yenilenmemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.