Ana İçeriğin Başı

Pttcell Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

​​

Paket Bilgisi

Pttcell'den Aşımsız 5 GB Internet Paketi ayda sadece 30 TL!

4 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Pttcell Asimsiz 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 25 TL olan ücreti KDV ve Oiv dahil 30 TL olacaktır. ​

​​​​​​
 • 4 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Pttcell Asimsiz 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 25 TL olan ücreti KDV ve Oiv dahil 30 TL olacaktır.
 • Pttcell Aşımsız 5 GB Paketinden tüm bireysel faturalı Pttcell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL'dir. Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli 5 GB cepten internet hakkı sunulacaktır.
 • İlgili paketten faydalanabilmek için aboneler pttcell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla talepte bulunabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 
 • İlgili paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 5 GB kullanım hakkı sunulacaktır.  Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi sonlanacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Paket kapsamında sunulan 5 GB’lık kotaya ilişkin kullanım miktarı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilecektir.
 • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketi satın alan müşteriler faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler. Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.   
 • Paket yenilemesini iptal etmek isteyen müşteriler pttcell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, devredilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi halinde işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle paket iptal edilecek olup, paket dâhilinde kullanılmayan haklar silinecektir. Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasında geçiş yapılması halinde paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya devam edilebilecektir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, paketin yenilenmemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Paketin iptal edilmesi durumunda; müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır. 
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.