Ana İçeriğin Başı

Pttcell 300 SMS Paketi

​​
  • Tüm bireysel faturalı Pttcell müşterilerinin faydalanabileceği Pttcell 300 SMS Paketi KDV ve ÖİV dahil 5 TL karşılığında sunulacaktır.
  • Pttcell 300 SMS Paketi'nden faydalanabilmek için abonelerin Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Paket iptal işlemleri için IPTAL PTTCELL 300SMS yazıp 5101'e SMS gönderilmesi veya Pttcell Müşteri Hizmetlerinin aranması gerekmektedir.
  • Paket aboneliğinin başlatılması akabinde SMS göndermek suretiyle abonelere bilgi verilecek, bu SMS sonrasında paket kapsamında sunulan SMS hakları kullanılmaya başlanabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde ilgili paketten sadece bir kez yararlanılabilecektir.
  • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 300 SMS verilecek olup, bahsedilen SMS hakkı ilgili fatura dönemi içerisinde kullanılabilecektir. İlgili paket bir kez alındığı takdirde, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan SMS hakları, bir sonraki aya devretmeyecek, silinecektir. Paketin iptali durumunda paket dahilinde kalan kullanım hakları ilgili fatura dönemi içerisinde, diğer bir ifade ile bir sonraki fatura dönemine kadar kullanılabilecektir. Paket kapsamında sunulan SMS'lere ilişkin kalan kullanım hakkı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir. Faturasız hatta geçiş, TT Mobil ve diğer işbirliği tarifelerine geçiş veya hat devri durumlarında paket aboneliği sona erecek ve paket dahilinde kullanılmayan haklar silinecektir. Paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir SMS paketi ya da SMS faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurt içi gönderiler, Türk Telekom yönündeki 444’lü numaralar için geçerli olacak; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamayacaktır. Paket kapsamındaki SMS’ler WEB SMS üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunulan ücretsiz her yöne SMS hakkı tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme, SMS başına 30 Krş'dur. Paket kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Pakete yeni kayıt durumunda paket ücreti, paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi baz alınarak, gün ile orantılı şekilde hesaplanacak ve müşterinin faturasına yansıtılacaktır. Paket iptali söz konusu olduğunda ise paket ücreti, ilgili fatura dönemi içerisinde paketin iptal olduğu tarih baz alınarak, gün ile orantılı şekilde hesaplanacak ve müşterinin faturasına yansıtılacaktır.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.