Ana İçeriğin Başı

Pttcell 1000 Dakika Paketi

Paket Bilgisi

Pttcell’den daha çok konuşmak isteyen faturasız müşteriler için 30 gün boyunca geçerli 1000 dakika paketi! Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir.​​

Pttcell 1000 Dakika paketinde 01.07.2022 tarihi itibariyle güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibariyle paket ücreti 45 TL olacaktır .Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerlidir.​ ​​​

​​​​
 • Paketi, faturasız Pttcell müşterileri satın alabilir.
 • Paket kapsamında yurtiçi her yöne 1000 Dakika konuşma hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir.
 • Pttcell 1000 Dakika Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, " 1000 Dakika" yazıp 1788 SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Ayrıca müşterilerimiz Online İşlemler menülerinden veya Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler "IPTAL1000 Dakika" yazıp 1788'e SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir.
 • Paket tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Geçerlilik süresi içerisinde paket birden fazla kez satın alınabilecektir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda talep iptal olacak paket tanımlanmayacaktır. Paketin otomatik yenilenme durumunda da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması veya paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde aboneler paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika hakkının tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka dakika paketi ya da dakika faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan konuşma hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.