Ana İçeriğin Başı

Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyasıyla yurtdışında tam 74 ülkede ücretsiz konuşabilir, mesajlaşabilir, internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Hemen üye olarak yurt dışında ücretsiz cepte 200DK, 2GB ve 200 SMS’in keyfini yaşayın.

Kampanya Bilgisi

Prime’la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası ile yurt dışında iken yurtiçinde gibi rahat rahat konuşabilir, mesajlaşabilir ve internet kullanımı yapabilirsiniz. Cepten ücretsiz olarak 200DK, 2GB ve 200SMS kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya bir kez üye olmanız yeterli, iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde paketin geçerli olduğu ülkelerdeki ilk kullanımınızda 200DK, 2GB ve 200SMS internet mobil hattınıza ücretsiz olarak tanımlanır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
 
 
 


PRIME YURTDISI yazıp 3910'a gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​

Türk Telekom mobil hattı sahibi olmayanlar:

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom mağazalarına gelerek Prime Tarifelerine geçiş yapınız.

Türk Telekom mobil hat sahibi olanlar:

PRIME YURTDISI yazıp 3910'a gönderin. Yurtiçinden 3910'a gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.

444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Türk Telekom mağazalarına gelin.

 • Türk Telekom Prime mobil müşterileri kampanyaya PRIME YURTDISI yazıp 3910'a göndererek ücretsiz kayıt olabilir.
 • Kampanyaya kayıt olunduğunda hat, yurt dışında kullanıma kapalı ise otomatik olarak açılacaktır.
 • Prime'la Yurtdışı Özgürlük Kampanyasından Türk Telekom Prime mobil tarifelerindeki müşteriler faydalanabilecektir.
 • Yararlanabilecek Türk Telekom Prime mobil tarifeleri: Prime'la 10GB, Prime'la 15GB, Prime'la 20GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 10GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB Tarifeleri'dir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan 2GB internet kotasının %80'lik ve %100'lük kısmı kullanıldığında kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Konuşma ve SMS kotaları için bilgilendirme gönderilememektedir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan kotaların bitimi sonrasındaki internet kullanımlarında Prime Yurtdışı Tarifesi, dakika ve sms kullanımlarında Dünya Varmış tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan kotaların kullanım süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • 200DK konuşma hakkı, yurtdışında arama ve aranma için kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar fatura kesim tarihine kadar geçerli olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir, sonraki aya devretmez.
 • Kampanyadan her fatura döneminde 1 kez faydalanılabilir.
 • Prime'la Yurtdışı Özgürlük kampanyası, diğer yurtdışı paketleri ile birlikte kullanılabilir. Prime'la Yurtdışı Özgürlük Kampanyası ile birlikte bulunulan ülkede geçerli farklı bir paketin aynı anda hattınıza tanımlı olması halinde kullanımlar öncelikle Prime'la Yurtdışı Özgürlük kampanyası kapsamında yapılacaktır. (Haftalık yurtdışı internet paketleri var ise öncelikle haftalık paketler kullanılacaktır.)
 • Kampanya kapsamındaki internet kullanımın ücretlendirme periyodu 10KB, konuşma için ücretlendirme periyodu 60sn'dir
 • Kampanyaya bir kez üye olmanız yeterlidir, servis iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurtdışı seyahatinizde paketin geçerli olduğu ülkelerde ilk kullanımınızla devreye girer. 
 • 3910'a gönderilen SMS'ler yurt içinde ücretsizdir; yurt dışında Dünya Varmış Tarifesiyle ücretlendirilir.
 • Prime'la Yurtdışı Özgürlük Kampanyasına ve Prime 2GB Yurtdışı Paketine aynı anda kayıt olunamaz.
 • Paket uydu, maritime ve cruise operatörlerinde geçerli değildir.

Almanya; Amerika Birleşik Devletleri; Arnavutluk; Avustralya; Avusturya; Azerbaycan; Bahreyn; Belçika; BeyazRusya; BosnaHersek; Brezilya; Bangladeş; Bulgaristan; Çek Cumhuriyeti; Çin; Danimarka; Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Gana Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; HongKong; Irak; İngiltere; İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda; Japonya; Jersey; Kanada; Karadağ; KKTC; Katar; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Moldova; Myanmar; Norveç; Pakistan; PapuaYeniGine; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; SanMarino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; SuudiArabistan; Tayland; Ukrayna; YeniZelanda; Yunanistan; Tayvan; Nepal

*17.04.2018 tarihi itibarıyla KKTC ve Azerbaycan ülkeleri servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir.

*16.11.2017 tarihi itibarıyla kampanya KKTC’de geçerli olmayacaktır. Bangladeş ülkesi Kampanyanın geçerli olduğu ülkeler arasına eklenecektir. Bahsedilen güncellemeler hâlihazırda paketten yararlanmakta olan mevcut müşterilerimiz ve pakete belirtilen tarih itibarıyla katılım sağlayacak yeni müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

*20.09.2017 tarihi itibariyla kampanya Kosova ülkesinde geçerli olmayacaktır. Gana ülkesi Kampanyanın geçerli olduğu ülkeler arasına eklenecektir. Bahsedilen güncellemeler hâlihazırda paketten yararlanmakta olan mevcut müşterilerimiz ve pakete belirtilen tarih itibariyla katılım sağlayacak yeni müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

*Papua Yeni Gine ülkesinde roaming data kullanımı için anlaşma bulunmadığından sadece konuşma ve SMS haklarınızı kullanabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.