Ana İçeriğin Başı

Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 15GB Cepten İnternet sadece 90,79TL!

Prime 15GB yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Prime 15GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz. ​​

90,79TL/Ay
 
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Cepten İnternet
15 GB
​Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​
PRİME 15GB Ücretlendirme Teklif Bilgisi
  Prime 15GB
Taahhütlü Aylık Ücret

Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

92,60 TL​
Taahhütsüz Aylık Ücret

Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

  104,94 TL 
Cepte Avantaj Kampanya Ücret

Prime tarifelerine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelerek, tarifeye 12 ay taahhüt veren ve Ultra kampanyasına katılan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir.

65 TL
İçeriden Geçiş Taahütlü Aylık Ücret

Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz  için tarifenin taahhütlü aylık ücretidir.

104,94 TL
İçeriden Geçiş Taahütsüz Aylık Ücret

Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz aylık ücretidir.

117,29 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​​​​​​

Online Başvuruya Özel 6GB Hediye!

Online başvuruya özel 3 ay boyunca geçerli aylık ek 2GB hediye! Online satış kanalından başvuru yaparak, yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelen yeni faturalı müşterilere 3 fatura dönemi boyunca paketlerine ilave aylık 2GB ek data paketi ücretsiz olarak yüklenecektir.

 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı aktivasyonun son 30 gün içinde NA ve NT yolu ile online satış kanalı üzerinden tamamlanmış olması gerekmektedir. Kampanya sadece yeni müşteri aktivasyonu ve numarasını taşıyarak gelen faturalı müşterilere yöneliktir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi boyunca yurtiçi aylık ek 2GB ücretsiz ek internet hakkı sağlanacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için , online satış kanalından başvurmuş ve başarı ile yeni aktivasyon ve numara taşıma işlemlerini sağlamış müşterilerimize müşteri temsilcisi tarafından şifre verilecektir. Müşteriler bu şifre aracılığıyla ek datalarını tanımlayabileceklerdir.
 • Müşteriler bu faydadan yararlanabilmek için, müşteri temsilcisi tarafından verilen şifreyi “SIFRE” HEDIYE 6GB yazıp 5555’egönderilecek kampanyadan yararlanabileceklerdir. İlk kayıt SMS’ini gönderdikten sonra geri kalan aylarda bu faydadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan 2GB fu tarife ve paketin data aşımından ve ek data paketlerinden öncelikli olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen internet faydası ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Bu ürüne sahip müşteriler 4.5G izni vermiş kabul edilecektir ve fayda aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de otomatik olarak aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Pakete/kampanyaya kayıt olmasıyla birlikte 4.5G servisi otomatik aktif edilen müşterilere bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.