Ana İçeriğin Başı

POCELL Faturasız Performans Tarifesi

Avantajlı konuştururken yakıt indirimi kazandıran tarife.

​​

Tarife Bilgisi

POCELL, avantajlı tarifesiyle uygun fiyatlı konuştururken Petrol Ofisi’nde yakıt indirimi sunar. 

Performans Tarifesi’nde heryöne konuşma yükleme koşulsuz 10 dakikası 50 Kuruş.  Üstelik kısa konuşmalar da avantajlı: ilk dakikası 20 Kuruş.   

Ayrıca 20 TL ve üzerinde yükleme yapan herkese SMS ve internet POCELL’den hediye

​​​​​​​​​​​​​​​​
POCELL Faturasız Performans Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
POCELL Faturasız Performans Tarifesi
Tüm TT Mobil  Yükleme koşulsuz 10 dakikası 50 Kuruş,
ilk dakikası 20 kuruş
Diğer Operatör / Ev-İş
SMS 40,75 kr/sms
MMS 99 Kr
20 TL Yüklemede Her yöne 250 SMS hediye
250 MB internet hediye
4 kuruş/litre yakıt indirimi*
30 TL Yüklemede Her yöne 500 SMS hediye
500 MB internet hediye
6 kuruş/litre yakıt indirimi*

*29 Nisan 2014 tarihi öncesinde Faturasız Performans tarifesine geçen müşterilerimiz 20 TL yüklediklerinde 8 kuruş/lt, 30 TL yüklediklerinde ise 10 kuruş/lt anında yakıt indiriminden yararlanmaya devam edecektir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarifede KDV-ÖİV dahil 20 kuruş karşılığında 60 saniye, 61. saniyeden itibaren 30 kuruş karşılığında 540 saniye, 601. saniyeden itibaren 50 kuruş karşılığında her yöne 600 saniye görüşme süresi sunulacaktır. Diğer bir anlatımla, 601.saniyeden itibaren her 10 dakikası 50 kuruştan ücretlendirme yapılacaktır.  

444 ile başlayan numaralar arandığında aramalar tarifenin her yöne ücreti olan ilk dakikası 20 kuruş sonrasında 10 dakikası 50 kuruştan ücretlendirilecektir.  

20 TL altında yükleme yapıldığında ve tarifeye dahil hediye SMS’ler tükendiğinde SMS fiyatı 33,25 kuruş/adettir. 

20 TL altında yükleme yapıldığında ve tarifeye dahil hediye internet tükendiğinde internet ücretlendirmesi: internet: 0,5 TL/100KB wap: 0,2 TL/10KB şeklindedi

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
 • Tarife herkese açıktır.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne dakikalar;  yarışma servisleri, sohbet hatları,  tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifede KDV-ÖİV dahil 20 kuruş karşılığında 60 saniye, 61. saniyeden itibaren 30 kuruş karşılığında 540 saniye, 601. saniyeden itibaren 50 kuruş karşılığında her yöne 600 saniye görüşme süresi sunulacaktır. Diğer bir anlatımla, 601.saniyeden itibaren her 10 dakikası 50 kuruştan ücretlendirme yapılacaktır. 
 • 444 ile başlayan numaralar arandığında aramalar tarifenin her yöne ücreti olan ilk dakikası 20 kuruş sonrasında 10 dakikası 50 kuruştan ücretlendirilecektir. 
 • Yurt içinde POCELL Faturasız Performans tarifesinden yapılacak 623 POCELL Müşteri Hizmetleri’ni arama 1. dakikada sonlandırılması halinde KDV ve ÖİV dahil 20 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde, görüşme süresinden bağımsız olarak, görüşme başına KDV ve ÖİV dahil 50 Kuruş olarak ücretlendirilecektir.
 • 20 TL'den 30 TL'ye kadar olan yüklemelerde 30 gün boyunca geçerli her yöne 250 SMS ve 250 MB internet kullanım hakkı verilecektir. 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 SMS ve 500 MB internet kullanım hakkı verilecektir. 
 • 20 TL altında yükleme yapıldığında ve tarifeye dahil hediye SMS’ler tükendiğinde SMS fiyatı 33,25 kuruş/adettir.
 • 20 TL altında yükleme yapıldığında ve tarifeye dahil hediye internet tükendiğinde internet ücretlendirmesi: internet: 0,5 TL/100KB wap: 0,2 TL/10KB şeklindedir.
 • Hat satışları POCELL noktalarından yapılacaktır. Daha detaylı bilgi POCELL noktalarından ve www.POCELL.com.tr adresinden öğrenilebilir.
 • TL yüklemeleri POCELL noktalarından, anlaşmalı bankalardan, kredi kartıyla  444 7 623 POCELL Müşteri Hizmetleri’nden ve www.POCELL.com.tr den yapılabilir.
 • Yakıt indirimi tek seferde yapılan 20TL ve üzeri yüklemelerde geçerlidir. Yakıt indirimi hesaplanırken POCELL Positive Card'ı kullandığınız tarihten geriye dönük son 30 gün içinde yaptığınız en yüksek yükleme tutarıbaz alınır. Yakıt indirimi, yükleme tarihinden itibaren 30 gün boyunca maksimum 100 lt yakıt alımında geçerlidir. 29 Nisan 2014 tarihi öncesinde Faturasız Performans tarifesine geçen müşterilerimiz 20 TL yüklediklerinde 8 kuruş/lt, 30 TL yüklediklerinde ise 10 kuruş/lt anında yakıt indiriminden yararlanmaya devam edecektir.
 • Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.