Ana İçeriğin Başı

Mesajlaş 150 Paketi

Mesajlaş 150 Paketi ile her yöne 150 dakika ve 5000 SMS sadece 20 TL!

Paket Bilgisi

Mesajlaş 150 Paketi’nde her yöne 1 50 dakika  ve her yöne  5000 SMS   sadece 20 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve  MESAJLAS150  yazıp  5555 'e SMS gönderin,  Mesajlaş 150 Paketi’niz cebinize gelsin.

Mesajlaş 150 Paketi’nden hem  numarasını TT Mobil'e taşıyan müşteriler  hem de  yeni faturasız hat alan müşteriler  faydalanabilir.

20TL/Ay
Her Yöne Konuşma
150 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS

MESAJLAS150 yazıp 5555'e gönderin.
​​
Mesajlaş 150 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Mesajlaş 150 Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 150 dk + 5000 SMS
Ne Öderim? 20 TL
Nasıl Alırım? MESAJLAS150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
 • Numarasını taşıyarak , yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine geçerek gelen müşteriler her yöne 150 dakika ve 5000 SMS kullanımı içeren Mesajlaş 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Mesajlaş 150 Paketi yeni müşteri ücreti 20 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numarasını taşıyarak, yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Mesajlaş 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil bireysel faturasız tarifelere gelmelerinin ardından 30 gün içinde MESAJLAS150 yazıp, 5555'e mesaj atarak Mesajlaş 150 Paketi'nin yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir. 
 • Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir.  
 • Numara taşıma ile gelen ve Mesajlaş 150 Paketi'nin yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.  
 • Mesajlaş 150 Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.  
 • Mesajlaş 150 Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Mesajlaş 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Mesajlaş 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar MESAJLAS150 yazıp 5555'e göndererek, Mesajlaş 150 Paketi'ni alabilirler. 
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL MESAJLAS150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.  
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.  
 • Mesajlaş 150 Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Mesajlaş 150 Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir. 
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Mesajlaş 150 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı,  KALAN MESAJLAS150 yazıp  5555 ’e ücretsiz  SMS  göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Mesajlaş 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL MESAJLAS150 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.