Ana İçeriğin Başı

İşbirliklerine Özel Süper İnternet Paketleri

İşbirliklerine Özel Süper İnternet Paketleri

  • Süper 1GB, Süper 2GB, Süper 3GB ve Süper 5GB Paketleri 25.08.2021 tarihi itibarıyla paket, müşteri alımına / geçişine kapatılacaktır. Süper 10GB Paketi, müşteri alımına / geçişine 27.09.2021 tarihi itibariyle kapatılacaktır.
  • Paketlerden Teknosacell, Pttcell ve Vestelcell faturalı müşteriler faydalanabilecektir. Süper 1GB Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca geçerli yurt içi 1 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 3 TL’dir. Süper 2GB Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca geçerli yurt içi 2 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 10 TL’dir. Süper 3GB Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca geçerli yurt içi 3 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 15 TL’dir. Süper 5GB Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca geçerli yurt içi 5 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 20 TL’dir. Süper 10GB Paketi kapsamında fatura dönemi boyunca geçerli yurt içi 10 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 30 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paketler kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir. Paketler geçerlilik süresi olan sonunda, yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise otomatik olarak yenilenecektir. Paketlere kayıt ve iptal işlemleri Müşteri Hizmetleri kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahse konu bilgilendirme sonrasında paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. İlgili paketler geçerlilik süresi içerisinde sadece 1 (bir) defa satın alınabilecektir.
  • Geçerlilik süresi dolmadan anılan paketlerin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez. Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, devredilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin belirtilen tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçmesi durumunda paket işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir. Şirketimiz paket koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için “Mobil Faturalı Tarife ve Paket Aylık Ücretlendirmeleri” kısmına tıklayınız.
  • Süper 1GB Paketini iptal etmek için IPTAL SUPER 1GB, Süper 2GB Paketini iptal etmek için IPTAL SUPER 2GB, Süper 3GB Paketini iptal etmek için IPTAL SUPER 3GB, Süper 5GB Paketini iptal etmek için IPTAL SUPER 5GB, Süper 10GB Paketini iptal etmek için IPTAL SUPER 10GB yazıp 5101'e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.